Primera Division: 36. kolejka
30 kwi 2016 16:00
90+3'

Gospodarze mieli jeszcze rzut wolny w okolicy pola karnego Królewskich. Pod bramką znalazł się nawet golkiper Geronimo Rulli, jednak żadnego zagrożenia nie było.

90+2'

Do uderzenia głową dopadł David Zurutuza, ale udanie na przedpolu interweniował golkiper gości.

90'

Sędzia doliczył 2 minuty.

90'

Źle z główki uderzył Mikel Gonzalez. Goście coraz bliżej zwycięstwa.

85'

Sociedad. Schodzi: Yuri Berchiche. Wchodzi: Litri.

wchodzi Wchodzi
Litri #21
schodzi Schodzi
Yuri Berchiche #19
84'

Sociedad stara się doprowadzić do wyrównania, jednak goście dobrze się bronią.

80'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Gareth Bale. Asystował mu Lucas Vazquez. Po dośrodkowaniu z prawego skrzydła w końcu skuteczną główką popisał się Bale!

78'

Niesygnalizowany strzał Jese z 20 metrów. Królewscy wywalczyli korner, z którego ostatecznie nie było zagrożenia.

77'

Goście nacierają z większym animuszem, jednak wciąż brakuje im dokładności i skutecznego ostatniego zagrania. Sporo ożywienia wniósł Jese Rodriguez.

76'

Sociedad. Schodzi: Bruma. Wchodzi: Jon Bautista.

Jon Bautista #35
75'

Rulli w ostatniej chwili uprzedził nacierającego Jese. Świetne wyjście Argentyńczyka.

75'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Luka Modrić.

Real Madryt
74'

Zrobiło się groźnie pod bramką Sociedad. Po dośrodkowaniu z prawej strony Jese piłkę poza pole karne zdołał jednak wybić bramkarz gospodarzy.

73'

Real Madryt. Schodzi: James Rodriguez. Wchodzi: Isco.

72'

Bruma strzelił po ziemi z dystansu. Na posterunku Keylor Navas.

71'

Bardzo nieudany strzał z rzutu wolnego w wykonaniu Brumy.

69'

Po zmianie stron goście stworzyli sobie tylko jedną sytuację. Komplikuje się sytuacja Królewskich!

68'

Sociedad. Schodzi: Markel Bergara. Wchodzi: Diego Reyes.

65'

Gareth Bale przejął piłkę na połowie rywala, jednak źle zagrał w kierunku niepilnowanego Vazqueza.

64'

Żółtą kartkę otrzymał Joseba Zaldua.

Joseba Zaldua #20
Real Sociedad
62'

Żółtą kartkę otrzymał Nacho.

Real Madryt
59'

Żółtą kartkę otrzymał Sergio Ramos.

Real Madryt
58'

Najlepsza okazja dla Realu Madryt!!! Gareth Bale znalazł się niepilnowany na siódmym metrze, jednak jego silny strzał po ziemi jakimś cudem wybronił Geronimo Rulli!

57'

Słabo i niecelnie uderzył z dystansu Danilo. Jeśli Real nie wygra w San Sebastian, ich szanse na mistrzostwo będą już bliskie zeru.

55'

David Zurutuza znalazł się w polu karnym Realu Madryt, jednak jego strzał został skutecznie zblokowany.

51'

Keylor Navas wyciągnął się jak długi i sprzątnął piłkę z głowy przeciwnika.

48'

Żółtą kartkę otrzymał Xabi Prieto.

48'

Kolejny strzał głową Bale'a. Znów piłka przeleciała obok spojenia słupka z poprzeczką.

46'

Zaczynamy drugą część gry!

45'

Zaldua huknął jak z dystansu zza pola karnego, ale piłka przeleciała wyraźnie obok słupka. To była jedna z lepszych zespołowych akcji gospodarzy.

43'

Małe zamieszanie w "szesnastce" Sociedad. Strzał Jamesa został jednak zablokowany.

42'

Żółtą kartkę otrzymał Markel Bergara.

42'

Piłkarze Sociedad sami sobie przeszkadzają podczas wyprowadzania ataków. David Zurutuza nie mógł oddać celnego strzału, ponieważ zbyt blisko znajdował się Bruma.

41'

Żółtą kartkę otrzymał Gareth Bale.

Real Madryt
40'

Cóż za kapitalny rajd w wykonaniu Nacho! Lewy defensor Realu Madryt wpadł w pole karne rywala i w dobrej sytuacji trafił w nogi jednego z defensorów! Było gorąco!

36'

Żółtą kartkę otrzymał Asier Illarramendi.

33'

David Zurutuza mógł wyjść do dobrej sytuacji, lecz nie potrafił dobrze opanować futbolówki.

31'

Gospodarze zostawiają sporo wolnego miejsca w okolicy własnego pola karnego, jednak na razie Królewscy nie potrafią tego wykorzystać. Widoczny brak lidera w zespole Zidane'a.

27'

Borja Mayoral bardzo ładnie utrzymał się przy piłce, wycofał przed pole karne do Jamesa, który strzelił w dobrze ustawionego golkipera gospodarzy.

25'

Keylor Navas interweniował daleko poza własnym polem karnym i zagrał wprost pod nogi rywala! Bruma nie zdecydował się jednak na strzał z połowy boiska i akcja spaliła na panewce.

21'

Coraz bliżej! Po centrze z lewego skrzydła Jamesa z główki obok bramki strzelił Gareth Bale.

20'

Casemiro poślizgnął się przy uderzeniu z dystansu, dzięki czemu bramkarz Sociedad mógł ze spokojem odprowadzić piłkę wzrokiem.

17'

Po ładnej kombinacyjnej akcji Realu na strzał zdecydował się James Rodriguez. Kolumbijczyjk posłał futbolówkę na... aut.

15'

Ależ blisko! Tym razem po dośrodkowaniu z kornera najwyżej wyskoczył Gareth Bale i piłka po jego strzale dosłownie o centymetry minęła słupek bramki Sociedad.

12'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego obok bramki główkował Sergio Ramos.

9'

Nacho wpadł w pole karne i zostawił piłkę Jamesowi, którego uderzenie nogami obronił Rulli.

7'

Optyczna przewaga Realu Madryt. Królewscy mają jednak problem z dłuższym utrzymaniem się przy piłce.

4'

James Rodriguez przejął piłkę na połowie rywala i wypuścił w uliczkę Garetha Bale'a. Walijczyk, w dobrej sytuacji, uderzył tuż obok słupka.

15:14

Real Sociedad nie walczy już o nic, a 3 tygodnie temu na tym boisku pokonał Barcelonę.

15:14

Real Madryt wciąż walczy o mistrzostwo kraju, ale mimo to trener Zinedine Zidane dał odpocząć kilku zawodnikom. Ponadto, z powodu urazów, poza kadrą znaleźli się dwaj najlepsi strzelcy - Cristiano Ronaldo oraz Karim Benzema.