Recio uderzył z dystansu i bramkarz Atletico z problemami na raty złapał piłkę.

87'

Guillermo Ochoa uprzedził nacierającego w polu karnym Correę.

85'

Malaga coraz częściej zapędza się pod bramkę Atletico. Czy wicelider utrzyma prowadzenie i przewagę punktu nad Realem?

82'

Żółtą kartkę otrzymał Filipe Luis.

Atletico Madryt
80'

Ależ groźnie pod bramką Atletico! Juan Anor huknął z podbicia tuż obok słupka!

78'

Angel Correa! Argentyńczyk przeprowadził kapitalny rajd wzdłuż linii pola karnego i uderzył nieznacznie nad poprzeczką!

77'

Malaga. Schodzi: Duje Cop. Wchodzi: Roque Santa Cruz.

74'

Akcja rezerwowych. Angel Correa wycofał przed pole karne do Fernandeza, który soczyście uderzył w światło bramki. Na posterunku bramkarz Malagi.

1
70'

Atletico skutecznie oddala grę od własnego pola karnego i czyha na szybkie kontry.

1
66'

Saul Niguez zdecydował się na strzał z narożnika pola karnego. Piłka przeleciała obok bramki Malagi.

1
66'

Atletico. Schodzi: Antoine Griezmann. Wchodzi: Augusto Fernandez. Defensywna zmiana w Atletico.

62'

Malaga. Schodzi: Pablo Fornals. Wchodzi: Juan Anor.

wchodzi Wchodzi
Juan Anor #28
schodzi Schodzi
Pablo Fornals #31
1
64'

Antoine Griezmann główkował nad poprzeczką.

1
62'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Angel Correa. Malaga przełamana!!! Gola zdobył zmiennik Correa, który popisał się świetnym strzałem z ok. 22 metrów! Piłka wleciała tuż przy słupku bramki gości.

1
61'

Fernando Torres wstrzelił piłkę wzdłuż pola karnego, ale znów dobrze interweniowali piłkarze gości. Atletico atakuje z coraz większym animuszem.

1
59'

Malaga. Schodzi: Ricardo Horta. Wchodzi: Gonzalo Castro.

57'

Żółtą kartkę otrzymał Fernando Torres. Ukarany za dyskusje z sędzią. Na trybunach coraz głośniej.

56'

Z 15 metrów wysoko nad poprzeczką uderzył Fernando Torres. Gospodarze mają coraz większe pretensje do sędziego.

55'

Malaga miała rzut wolny w okolicy linii bocznej, a piłka po strzale Horty prześlizgnęła się po górnej siatce.

54'

Żółtą kartkę otrzymał Jose Maria Gimenez.

52'

Fernando Torres bezskutecznie domagał się rzutu karnego.

50'

Przed dobrą okazją stanął Saul Niguez, jednak z półwoleja uderzył 2 metry obok słupka.

48'

Atletico włączyło wyższy bieg. Jeśli gospodarze myślą o zdobyciu mistrzostwa, muszą ten mecz wygrać.

1
17:21

Na trybuny został odesłany trener Atletico - Diego Simeone.

46'

Początek drugiej połowy.

45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

45'

Yannick Ferreira Carrasco z grymasem bólu powrócił na boisko.

44'

Spory problem dla Atletico! Przy strzale urazu nabawił się Yannick Ferreira Carrasco, który dopiero co powrócił do gry po ostatniej kontuzji.

43'

Silnie z dystansu uderzył Yannick Ferreira Carrasco, ale bardzo dobrą interwencją popisał się Guillermo Ochoa.

42'

Saul Niguez wpadł w pole karne, jednak dwóch rywali skutecznie przeszkodziło mu w strzale bądź podaniu. Przypomnijmy, że Malaga jest jedną z dwóch ekip, przeciwko której Atletico nie zdobyło gola. Pierwszy mecz zakończył się zwycięstwem Andaluzyjczyków 1:0.

38'

Malaga momentami broni się nawet 9 piłkarzami. Gospodarze mają spore problemy, aby przebić mur Andaluzyjczyków.

37'

Yannick Ferreira Carrasco odegrał głową w pole karne Malagi, a dosłownie centymetry do przecięcia lotu piłki był Fernando Torres.

34'

Atletico ma optyczną przewagę, jednak zbytnio nie zagraża bramce Malagi. Tak naprawdę wiceliderzy stworzyli tylko jedną dogodną okazję.

30'

W rzutach rożnych już 4:3 dla Malagi. Obie strony bardzo dobrze bronią się przy stałych fragmentach gry.

1
29'

Żółtą kartkę otrzymał Weligton.

Malaga CF
25'

Żółtą kartkę otrzymał Charles. Po faulu napastnika Malagi zrobiło się bardzo gorąco. Sędzia zdołał jednak uspokoić sytuację.

Malaga CF
23'

Weligton skutecznie przeszkodził gospodarzom w rozegraniu ataku.

20'

Charles strzelił z główki, jednak na posterunku stał golkiper Atletico, który nie miał problemu z interwencją.

18'

Koke tak dośrodkował z rzutu wolnego, że piłka leciała w okienko bramki Malagi. Czujny Guillermo Ochoa zdołał jednak przebić futbolówkę nad poprzeczkę.

14'

Powinno być 1:0 dla Atletico!!! Antoine Griezmann miał przed sobą połowę pustej bramki, jednak z 10 metrów strzelił tuż obok słupka. Kapitalnie przy tej sytuacji zachował się Fernando Torres, który przepuścił piłkę między nogami.

13'

Jan Oblak nie miał większego problemu z obroną uderzenia z ostrego kąta Charlesa.

13'

Groźna okazja dla Malagi! Duje Cop miał trochę miejsca przed polem karnym i zdecydował się na strzał z podbicia. Jan Oblak sparował piłkę na korner.

10'

Seria rzutów rożnych dla gości. Ostatecznie Jan Oblak pewnym piąstkowaniem zażegnał niebezpieczeństwo.

8'

Mecz walki w pierwszych minutach. Gra toczy się głównie w środku boiska.

4'

Na razie bez fajerwerków. Atletico prowadzi grę, ma przewagę, ale nie zbliża się w okolice pola karnego Malagi.

17:21

Na tę chwilę przed Atletico jest nie tylko Barcelona, ale i Real Madryt, który z problemami wygrał swój mecz w ramach 35. kolejki:

17:21

Jeśli Atletico chce zdobyć mistrzostwo, musi ten mecz wygrać.

17:21

Sędzia: Mateu Lahoz.

17:21

Atletico Madryt wciąż walczy o mistrzostwo kraju. Malaga sezon zakończy w środku stawki. Andaluzyjczycy już o nic nie walczą.