Złe zagranie Iniesty w pole karne. Ostatnie sekundy meczu.

90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

89'

Ależ okazję zmarnował Gerard Pique!!! Stoper Barcy stanął sam przed bramkarzem i uderzył obok słupka! Co za pudło!

2
88'

Valencia. Schodzi: Rodrigo. Wchodzi: Jose Gaya.

87'

TO POWINNO BYĆ 3:1!!! Paco Alcacer stanął przed kapitalną okazją, miał przed sobą tylko bramkarza i nieczysto trafił w piłkę!

86'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Neymar. Ostry faul Brazylijczyka.

FC Barcelona
1
85'

Valencia wciąż atakuje po kontrach. Cios za cios! Co za końcówka!

1
85'

Gerard Pique przyjął piłkę na klatkę w polu karnym i został zablokowany.

1
84'

NIEPRAWDOPODOBNE! Neymar huknął z półwoleja i trafił w nogi Mustafiego! Za stoperem była już pusta bramka!

82'

Neymar mieszał i mieszał w polu karnym Valencii, ale ostatecznie stracił futbolówkę.

81'

Gerard Pique gra już jako środkowy napastnik! Valencia ruszyła z kontrą dwóch na dwóch, ale zakończyła się ona jeszcze przed polem karnym Barcy.

80'

Coraz mniej czasu. Barca przegrywa, a Luis Enrique nie zdecydował się na żadną zmianę.

1
77'

Niemalże kopia bramkowej akcji! Lionel Messi wypuścił w pole karne Albę, którego zagranie ofiarnie przeciął Shkodran Mustafi. Ależ interwencja stopera!

75'

Diego Alves znów ratuje Valencię! Ivan Rakitić niczym rasowy snajper zasygnalizował podanie, ale zamiast niego, obrócił się i oddał bardzo groźny strzał. Cóż za parada!

1
74'

Valencia. Schodzi: Enzo Perez. Wchodzi: Joao Cancelo.

73'

Diego Alves obronił groźny strzał Pique, który znajdował się na pozycji spalonej. Sędzia przerwał akcję.

71'

Aymen Abdennour niczym profesor zatrzymał Messiego na linii pola karnego.

1
70'

Silny i płaski strzał Neymara z ostrego kąta spokojnie złapał Diego Alves.

1
69'

Żółtą kartkę otrzymał Andre Gomes. Za przytrzymywanie piłki.

Valencia CF
1
68'

Po bramce Valencia skutecznie oddala grę od własnego pola karnego.

65'

Paco Alcacer został zablokowany przy strzale z ostrego kąta. Po chwili mieliśmy małe starcie między piłkarzami obu ekip, ale wszystko uspokoił arbiter spotkania.

63'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Lionel Messi. Asystował mu Jordi Alba. Odblokował się!!! Alba dostał piłkę w pole karne, wycofał na 10. metr i Argentyńczyk trafił do siatki!

3
5
63'

Lionel Messi już ponad 500 minut czeka na gola bądź asystę.

61'

Ivan Rakitić leżał na murawie, ale piłkarze Barcy długo czekali z wybiciem futbolówki. Chorwat z grymasem bólu powrócił do gry.

60'

Valencia. Schodzi: Santi Mina. Wchodzi: Paco Alcacer.

59'

Kolejne wielkie zamieszanie w polu karnym Valencii i znów bez strzału. Gospodarze zaczynają się niecierpliwić.

57'

Luis Suarez wpadł w pole karne z prawej flanki, ale jego dośrodkowanie wzorowo przeciął Antonio Barragan.

56'

Lionel Messi o krok od przejęcia piłki po zagraniu Iniesty. Piłkarzom gospodarzy wyraźnie się spieszy. Będzie gorąco!

55'

Valencia oddała drugi celny strzał w meczu. Andre Gomes posłał jednak piłkę tam, gdzie stał golkiper Barcelony.

52'

Lionel Messi po raz drugi w tym meczu trafił z rzutu wolnego w mur.

52'

Żółtą kartkę otrzymał Dani Parejo. Znów faulowany był Neymar.

Valencia CF
51'

Lionel Messi zamarkował strzał, minął rywala, ale w polu karnym zatrzymał się na kolejnym przeciwniku.

47'

Piękna akcja Barcy i pudło! Luis Suarez wycofał na 11. metr, a Ivan Rakitić uderzył po ziemi obok słupka.

1
46'

Początek drugiej części gry.

1
45+1'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Santi Mina. Asystował mu Dani Parejo. NIEPRAWDOPODOBNE! Valencia prowadzi 2:0, Barca na kolanach! Dani Parejo kapitalnie zagrał między dwóch obrońców w pole karne, a Santi Mina mierzonym strzałem podwyższył rezultat!

3
4
45'

Sędzia doliczył minutę.

1
43'

Bez względu na wynik dzisiejszego spotkania FC Barcelona pozostanie na pozycji lidera. W przypadku straty punktów już do końca sezonu nie będzie mogła sobie pozwolić na kolejne potknięcie.

1
40'

Żółtą kartkę otrzymał Luis Suarez. Za dyskusję z sędzią.

1
1
39'

Kapitalnie za plecy obrońców zagrał Andres Iniesta, a Lionel Messi oddał strzał tyłem głowy. Znów na wysokości zadania stanął niesamowity Diego Alves.

1
39'

Lionel Messi strzelił prosto w mur z rzutu wolnego.

1
37'

Po centrze Suareza niecelnie głową strzelił Ivan Rakitić.

1
35'

Żółtą kartkę otrzymał Gerard Pique. Za faul taktyczny.

3
33'

Shkodran Mustafi zablokował uderzenie Neymara. Stoper Valencii na razie spisuje się bez zarzutu!

1
1
32'

Rozochocony Guilherme Siqueira uderzył z pierwszej piłki z narożnika pola karnego. Tym razem wyraźnie się pomylił.

29'

Barca przegrała 3 z 4 ostatnich meczów. Czy czarna seria będzie trwać również po niedzielnym spotkaniu? Na razie gospodarze nie potrafią odpowiedzieć na gola samobójczego.

1
26'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Ivan Rakitić. Barca atakuje, ale piłka wpadła do jej siatki! Guilherme Siqueira znalazł się w polu karnym gospodarzy, szukał w środku kolegi, lecz jego zagranie pechowo przeciął chorwacki pomocnik, który trafił do własnej bramki.

3
3
25'

Znów Diego Alves na posterunku! Neymar odegrał piętką do Messiego, którego strzał z 22 metrów sparował do boku brazylijski golkiper.

22'

Jak to nie wpadło?! Po wrzutce z kornera piłkę głową przedłużył Javier Mascherano, a z metra do siatki nie trafił Luis Suarez! Urugwajczyk uderzył nad poprzeczką. Na razie bramka Valencii zaczarowana!

20'

Po początkowym naporze Barcelony uspokoiło się spotkanie. Gra od kilku minut toczy się głównie w środku boiska.

17'

Pierwsze wyjście Valencii. Rodrigo uderzył z ok. 20 metrów obok bramki.

15'

Żółtą kartkę otrzymał Antonio Barragan. Defensor faulował Neymara.

12'

Coraz bliżej gola! Neymar znalazł się w doskonałej sytuacji, chciał przelobować Alvesa, ale ten końcówkami palców zdołał zbić piłkę przed siebie.

11'

Od pierwszego gwizdka jest gorąco w polu karnym Valencii! Suarezowi zabrakło dosłownie centymetrów, aby przeciąć zagranie z lewego skrzydła Jordiego Alby.

9'

Luis Suarez nieczysto trafił w piłkę i wyraźnie pomylił się przy strzale zza pola karnego.

1
7'

Ależ blisko!!! Luis Suarez fenomenalnie znalazł niepilnowanego w polu karnym Messiego, którego silny strzał z najbliższej odległości instynktownie obronił Diego Alves.

5'

Bardzo nieudany strzał z ostrego kąta Luisa Suareza. Urugwajczyka ładnie znalazł Lionel Messi.

5'

Pierwszy atak Barcy! Uderzenia Neymara i Sergiego Roberto zostały jednak ofiarnie zablokowane.

4'

FC Barcelona wygrała 9 z 10 ostatnich meczów z Valencią na Camp Nou. Bilans bramkowy tych spotkań wynosi 34:5.

2'

Tyle samo punktów co Barca ma za to Atletico, które pół godziny temu zakończyło swój mecz z Granadą:

1
1'

Wczoraj mecz wygrał Real Madryt, który na tę chwilę ma tylko punkt straty do Barcelony.