Zakończony
Real Madryt
90+2'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Asystował mu Jese Rodriguez. Dwóch napastników Realu znalazło się przed bramkarzem Getafe - Jese zagrał do Ronaldo, który trafił do pustej siatki.

90'

Sędzia doliczył 2 minuty.

88'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił James Rodriguez. Asystował mu Lucas Vazquez. Vazquez ruszył prawym skrzydłem, wycofał w pole karne do Jamesa, który nawinął rywala i po spokojnym uderzeniu umieścił piłkę w siatce.

86'

Niecelny strzał z rzutu wolnego Cristiano Ronaldo. Portugalczyk znajdował się zdecydowanie za daleko od bramki Getafe.

85'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Moi Gomez.

Moi Gomez #21
Getafe CF
84'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Pablo Sarabia. Bramka dla Getafe!!! Kapitalnym strzałem z 18 metrów popisał się skrzydłowy gospodarzy. Piłka wleciała za kołnierz Navasa - tuż pod poprzeczkę bramki Realu.

Pablo Sarabia #10
Getafe CF
2
1
80'

Juan Rodriguez z 18 metrów posłał piłkę w trybuny stadionu Getafe.

79'

Kolejna próba Cristiano Ronaldo i ponownie piłka odbiła się od jednego z rywali.

78'

Żółtą kartkę otrzymał Pedro Leon.

2
77'

Niecelny strzał z dystansu Buendii.

76'

Pablo Sarabia silnie uderzył, ale na wysokości zadania stanął Keylor Navas! Kapitalna interwencja bramkarza Realu Madryt.

75'

Rzut wolny dla Getafe z... 5 metrów! W bramce 10 graczy Realu.

74'

Olbrzymie zamieszanie w polu karnym Realu Madryt i będzie rzut wolny pośredni dla Getafe. Marcelo zagrał do Navasa, który złapał piłkę.

73'

Cristiano Ronaldo wpadł w pole karne, jednak nieczysto trafił w piłkę i ta przeleciała wyraźnie obok słupka.

72'

Spokojne ostatnie minuty. Rezerwowi piłkarze Realu chcą pokazać się z dobrej strony, stosują wysoki pressing i możemy spodziewać się jeszcze bramek w tym meczu.

68'

Marcelo bardzo groźnie dośrodkował z lewego skrzydła, ale żaden z jego kolegów nie zdołał oddać strzału.

1
66'

Lucas Vazquez wycofał na 16. metr do Benzemy, po którego strzale piłka otarła się od bocznej siatki.

65'

Najlepsza okazja dla Getafe! Pablo Sarabia soczyście huknął z narożnika pola karnego, a Keylor Navas z wielkim trudem wypiąstkował piłkę.

62'

Stefan Scepović nie zdołał opanować piłki po silnym zagraniu Moi Gomeza. Napastnik Getafe mógł stanąć przed bardzo dobrą okazją.

1
62'

Getafe. Schodzi: Alvaro Vazquez. Wchodzi: Moi Gomez.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
61'

Żółtą kartkę otrzymał Alvaro Vazquez. Napastnik Getafe specjalnie nadepnął na stopę Cristiano Ronaldo.

59'

James Rodriguez strzelił zza pola karnego wprost w dobrze ustawionego Guaitę.

57'

Mocny strzał Juana Rodrigueza z linii pola karnego został zablokowany.

1
57'
54'

Keylor Navas nie miał żadnych problemów ze strzałem Buendii.

1
52'

Real Madryt. Schodzi: Daniel Carvajal. Wchodzi: Nacho.

52'

Getafe. Schodzi: Mehdi Lacen. Wchodzi: Emiliano Buendia.

Emiliano Buendia #32
50'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Gareth Bale. Asystował mu Karim Benzema. Francuz zaliczył drugą asystę! 28-latek wypuścił w uliczkę Bale'a, który strzelił obok bezradnego Guaity.

46'

Z dystansu wyraźnie nad poprzeczką uderzył Pablo Sarabia.

46'

Początek drugiej części gry.

45'

Sędzia doliczył 2 minuty do pierwszej połowy.

45'

Kolejny strzał Isco - tym razem wprost w golkipera Getafe.

43'

Żółtą kartkę otrzymał Damian Suarez.

Damian Suarez #19
Getafe CF
40'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Isco. Asystował mu Karim Benzema. Isco ruszył z prawego skrzydła do środka, zagrał z klepki z Benzemą i wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem! 2:0!!!

Real Madryt
2
38'

Znów Cristiano Ronaldo domagał się rzutu karnego. Niemalże kopia sytuacji z 24 minuty.

34'

Getafe wciąż bez strzału na bramkę Realu Madryt. Przypomnijmy, że "Azulones" w ostatnich 11 latach wygrali u siebie z "Królewskimi" 4 razy.

31'

Cristiano Ronaldo miał kapitalną okazję! Portugalczyk huknął jak z armaty z ostrego kąta, jednak Vicente Guaita stanął na wysokości zadania i sparował strzał na korner.

29'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Karim Benzema. Asystował mu James Rodriguez. Kolumbijczyk świetnie dośrodkował w pole karne, a francuski napastnik urwał się obrońcom i z bliskiej odległości trafił do siatki!

27'

Cristiano Ronaldo zaczyna się niecierpliwić. Strzał Portugalczyka zza pola karnego został zablokowany. Po chwili metr obok słupka uderzył Isco.

24'

Cristiano Ronaldo bezskutecznie domagał się rzutu karnego. Portugalczyk walczył z rywalem w powietrzu. Kontakt rzeczywiście był, ale czy na odgwizdanie "jedenastki"?

21'

Napór "Królewskich" minął. Defensorzy Getafe mają chwilę wytchnienia.

18'

Piłkarze Getafe ruszyli z szybkim kontratakiem, jednak Pepe poradził sobie z płaskim dośrodkowaniem Pedro Leona w pole karne.

16'

Cristiano Ronaldo huknął z dystansu i piłka odbiła się od słupka! Wielkie szczęście gospodarzy.

1
14'

Po dwójkowej akcji Gareth Bale - Karim Benzema w przepolu bramkowym Francuza zatrzymał jeden z rywali. Piłkarze Realu wrzucili kolejny bieg!

14'

Wprowadzony Yoda świetnie powstrzymał w polu karnym nacierającego Cristiano Ronaldo. Portugalczyk nie zdołał oddać strzału.

11'

Pierwsza ofensywna akcja Getafe. Uderzenie Pablo Sarabii zza pola karnego zostało jednak zablokowane.

9'

Getafe. Schodzi: Alvaro Pereira. Wchodzi: Karim Yoda.

Karim Yoda #11
1
8'

Alvaro Pereira nabawił się urazu mięśniowego i będzie musiał opuścić boisko.

2
6'

Z rzutu wolnego, z okolicy narożnika pola karnego, w mur strzelił Cristiano Ronaldo.

4'

James Rodriguez huknął po ziemi z dystansu i Vicente Guaita z najwyższym trudem sparował piłkę na korner.

3'

Od początku Real przejął inicjatywę, a gospodarze dość ofiarnie się bronią. Tym razem w rywala trafił Toni Kroos.

2'

Spore zamieszanie w polu karnym Getafe. Ostatecznie strzał Bale'a z 15 metrów został zablokowany.