90+1'

Strzał Iniesty z 16 metrów broni Rulli! Dobitka Messiego została zablokowana.

1
90+1'

Piłka daleko od "szesnastki" Sociedad. Będzie druga ligowa porażka Barcelony z rzędu?

1
1
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

1
88'

Sociedad. Schodzi: Mikel Oiarzabal. Wchodzi: Litri.

wchodzi Wchodzi
Litri #21
schodzi Schodzi
Mikel Oiarzabal #28
86'

Kolejna interwencja Rulliego!!! Lionel Messi uderzył z główki z 12 metrów, ale kolejną udaną paradą popisał się Argentyńczyk.

1
83'

Real Sociedad skutecznie oddala grę od własnego pola karnego. Wygrana gospodarzy coraz bliżej!

80'

Sociedad. Schodzi: David Zurutuza. Wchodzi: Ruben Pardo.

78'

Lionel Messi został zablokowany na 17 metrze. Wokół Argentyńczyka było pięciu rywali!

76'

Sociedad. Schodzi: Aritz Elustondo. Wchodzi: Joseba Zaldua.

Joseba Zaldua #20
Aritz Elustondo #30
73'

Geronimo Rulli BOHATEREM!!! Bramkarz Sociedad kapitalnie obronił strzał z bliskiej odległości Messiego!

1
72'

Jordi Alba zasygnalizował rękę rywala w polu karnym. Ręka rzeczywiście była, ale przy ciele. Sędzia słusznie nakazał dalszą grę.

71'
71'

Gospodarze na kilka minut oddalili grę od własnego pola karnego. Barca ma coraz mniej czasu na odwórcenie tego wyniku!

68'

Żółtą kartkę otrzymał Javier Mascherano.

68'

Kolejny faul w ofensywie Neymara. Piłkarzom Barcelony zaczynają puszczać nerwy.

66'

Piłka w siatce Realu Sociedad, jednak sędzia chwilę wcześniej odgwizdał faul Neymara.

65'

Real Sociedad ogranicza się już wyłącznie do bronienia wyniku. Gra praktycznie cały czas toczy się na połowie gospodarzy.

62'

Neymar!!! Brazylijczyk strzelił z rzutu wolnego tuż obok słupka! Piłka prześlizgnęła się po bocznej siatce.

59'

Barcelona. Schodzi: Arda Turan. Wchodzi: Jordi Alba. Do pomocy zostanie przesunięty Sergi Roberto, który mecz rozpoczął na pozycji lewego defensora.

56'

Gdy FC Barcelona rozgrywa piłkę, zawodnicy Realu Sociedad grają w ustawieniu 6-3-1.

55'

Andres Iniesta huknął jak z armaty zza pola karnego, ale Rulli wyciągnął piłkę lecącą w okienko własnej bramki!

52'

Andres Iniesta wniósł sporo ożywienia do drugiej linii Barcelony.

49'

Lionel Messi w doskonałej sytuacji nie trafił w piłkę! Argentyńczyka w polu karnym odnalazł wprowadzony Andres Iniesta.

46'

FC Barcelona jeszcze nigdy nie wygrała na wyjeździe z Realem Sociedad, gdy na przerwę prowadzili gospodarze. 3 takie mecze kończyły się remisami, a 17 zwycięstwami Basków.

46'

Już była okazja dla gospodarzy! Carlos Vela wyciągnął  Claudio Bravo i wycofał na środek pola karnego. Barca miała pustą bramkę, jednak podanie Meksykanina nie znalazło adresata w postaci zawodnika Sociedad.

46'

Początek drugiej połowy.

46'

Barcelona. Schodzi: Rafinha. Wchodzi: Andres Iniesta.

43'

Żółtą kartkę otrzymał Arda Turan. Słaby mecz tureckiego pomocnika.

42'

Kapitalna kontra gospodarzy! David Zurutuza zagrał na lewą stronę do De La Belli, który w polu karnym położył jednego rywala i oddał strzał. Na szczęście Barcelony, kolejny piłkarz gości w odpowiednim momencie wrócił do defensywy.

40'

Neymar prostopadłym podaniem szukał Messiego. W defensywie Basków nie ma jednak luk.

37'

Real Sociedad momentami gra sześcioma piłkarzami w linii obronnej. Taktyka na razie przynosi korzyści.

34'

Bardzo nieudany strzał z dystansu w wykonaniu Carlosa Veli.

34'

Ależ okazja dla Barcelony!!! Arda Turan strzelił z półwoleja z 14 metrów, piłka odbiła się od kolana rywala, a następnie ręki bramkarza Rulliego! Kapitalny refleks golkipera Sociedad.

30'

Minęło pół godziny, a piłkarze "Dumy Katalonii" oddali tylko jeden celny strzał. Taki sam dorobek po stronie gospodarzy.

28'

Lionel Messi wpadł w pole karne Sociedad, jednak było tam zbyt wielu rywali, aby mógł oddać strzał. Argentyńczyk na kolanach.

26'

Lionel Messi szukał w polu karnym Sergiego Roberto, jednak świetną interwencją popisał się Aritz Elustondo.

24'

Żółtą kartkę otrzymał Asier Illarramendi. Ostry faul byłego pomocnika Realu Madryt.

22'

Lionel Messi trafił z rzutu wolnego w mur. Rzut rożny dla gości.

20'

Barca rozgrywa piłkę w okolicy pola karnego rywala, ale groźnych okazji brakuje. Bardzo intensywny mecz.

17'

Jeśli Real Sociedad zdobywa pierwszego gola w meczu u siebie w lidze z Barceloną, zazwyczaj go nie przegrywa. Poprzednio taka sytutacja miała miejsce... 86 lat temu!

15'

Baskowie ruszyli z kontrą i Carlos Vela groźnie dośrodkował z lewego skrzydła. Javier Mascherano w ostatniej chwili uprzedził napastnika Realu Sociedad.

13'

Real Sociedad nie ogranicza się do bronienia wyniku i stara się wykreować kolejne ofensywne akcje. Bardzo mądre pierwsze minuty w wykonaniu gospodarzy.

10'

Barca uzyskała znaczną przewagę, ale gospodarze na razie skutecznie się bronią.

7'

Lionel Messi znalazł się niepilnowany w polu karnym, ale nieczysto trafił w piłkę i ta poleciała daleko w trybuny Anoeta!

5'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mikel Oiarzabal. Asystował mu Xabi Prieto. Po dośrodkowaniu z prawej strony kapitalnym strzałem głową popisał się Oiarzabal! Baskowie na prowadzeniu!

Real Sociedad
1
3'

Pierwsza udana interwencja bramkarza Realu Sociedad! Rulli sparował strzał z bliskiej odległości Munira.

19:45

Swój mecz w ramach 32. kolejki wygrał Real Madryt, który ma 4 punkty straty do Barcy.

1
19:45

FC Barcelona nie wygrała żadnego z ostatnich sześciu meczów na boisku Realu Sociedad!