Groźny strzał Tremoulinasa! Piłka przeleciała metr obok słupka!

GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jese Rodriguez.

Wprowadzony Jese wykorzystał sytuację sam na sam i mamy już 4:0!

85'

Keylor Navas po raz kolejny! Kostarykanin kaptalnie wybronił silny strzał Gameiro!

82'

Sergio Escudero groźnie uderzył z ostrego kąta i Keylor Navas na raty złapał futbolówkę.

81'

Real Madryt. Schodzi: Karim Benzema. Wchodzi: Isco.

80'

Po strzale z dystansu Gameiro piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką.

76'

Trzeci gol zabił mecz. Niewiele dzieje się na Santiago Bernabeu!

76'

Real Madryt. Schodzi: Casemiro. Wchodzi: James Rodriguez.

72'

Sevilla FC. Schodzi: Vicente Iborra. Wchodzi: Juan Munoz.

70'
66'
GOOOOOOL!!!

[p]Gol! Strzelił Gareth Bale. Asystował mu Karim Benzema.

Po meczu!!! Francuz podciął piłkę nad interweniującym bramkarzem, a do siatki trafił Bale![/p]

64'
GOOOOOOL!!!

[p][b]Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Asystował mu Danilo.

[/b]

Po dośrodkowaniu Danilo z najbliższej odległości do siatki trafił CR7!!![/p]

61'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Grzegorz Krychowiak. Polak nie mógł pogodzić się z decyzją arbitra.

61'

Wydaje się, że Kevin Gameiro nie był na spalonym! Czyżby kolejny wielki błąd sędziego liniowego?!

61'

Kevin Gameiro cieszył się z bramki, ale sędzia podniósł chorągiewkę!

60'

CO ZA MECZ! Poprzeczka!!! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego z główki w konstrukcję bramki trafił Gareth Bale.

1
59'

Real naciera!!! Toni Kroos huknął jak z armaty z półwoleja i piłka dosłownie prześlizgnęła się na poprzeczce bramki Sevilli!

59'

Niecelnie z dystansu huknął Gareth Bale.

58'
NIESTRZELONY KARNY

Pudło! Cristiano Ronaldo!

Portugalczyk strzelił wysoko nad poprzeczką! Drugi karny zmarnowany w tym meczu!

57'

Żółtą kartkę otrzymał Jose Antonio Reyes. Skrzydłowy sfaulował Modricia!

57'

RZUT KARNY DLA REALU!

54'

Żółtą kartkę otrzymał Casemiro.

Real Madryt
52'

Bardzo niecelny strzał z dystansu oddał Gareth Bale. Podawał... Karim Benzema.

50'

Gareth Bale i Karim Benzema wciąż się bawią! Francuz chciał wykończyć akcję kolegi efektownym strzałem z piętki, jednak piłka zaplątała mu się między nogami.

49'

Kolejna akcja na linii Gareth Bale - Karim Benzema. Po podaniu Walijczyka bardzo niecelnie uderzył francuski napastnik.

46'

Początek drugiej połowy!

komentarz

Wielbłąd sędziego liniowego, czyli rzekomy spalony Bale'a. Po tej akcji Walijczyk trafił do siatki.

1
44'

Marcelo uderzył zza pola karnego, ale piłka znów poleciała wprost w rękawice bramkarza gości.

41'

Grzegorz Krychowiak nie przebierał w środkach i ostro walczył we własnym polu karnym z Benzemą. Polak ma szczęście, że napastnik Realu nie zdecydował się na skorzystanie z okazji i efektowny upadek.

1
40'

Sergio Rico w ostatniej chwili uprzedził Bale'a, który z wielką prędkością nacierał na bramkę Sevilli.

36'

Tym razem wzorowa interwencja Krychowiaka! Polak w wielkim stylu odebrał piłkę Benzemie.

1
1
35'

Cristiano Ronaldo znów spróbował szczęścia zza pola karnego. Takimi uderzeniami świetnie dysponowanego Sergio Rico nie da się jednak pokonać.

35'

Płaski strzał Benzemy złapał ze spokojem bramkarz Sevilli.

33'

Grzegorz Krychowiak stracił piłkę na własnej połowie, ale na szczęście Polaka "Królewscy" nie skorzystali z tego prezentu.

30'

Grzegorz Krychowiak w środku pola walczy głównie z Bale'm. Na razie Polak nie jest zbytnio widoczny.

27'

[p][b] Nie ma! Kevin Gameiro!

[/b]

[/p]

Francuz silnie strzelił, ale na wysokości zadania stanął Keylor Navas, który sparował piłkę do boku!

1
1
26'

Żółtą kartkę otrzymał Raphael Varane. Francuz trzymał rywala za koszulkę i sędzia wskazał na "wapno"!

1
26'

RZUT KARNY DLA SEVILLI!

24'

Sevilla nie może wyjść z własnej połowy! Na długim słupku bardzo niecelnie główkował Gareth Bale.

23'

Gareth Bale mógł zaliczyć kapitalną asystę przewrotką, jednak w ostatniej chwili Benzemę uprzedził niezawodny Sergio Rico.

22'

Sergio Rico znów ratuje Sevillę! Silnie z linii pola karnego uderzył Cristiano Ronaldo i kolejną udaną interwencję zaliczył bramkarz gości.

21'

Po centrze Kroosa uderzył Karim Benzema. Tym razem na posterunku stał Sergio Rico.

20'

Dobrze we własnym polu karnym interweniował Grzegorz Krychowiak. Po stracie gola Sevilla jest bezradna!

19'

Real w natarciu! Cristiano Ronaldo zagrał z klepki z Marcelo i huknął silnie sprzed pola karnego. Bramkarz Sevilli sparował strzał na korner.

17'

Ależ błąd sędziego!!! Gareth Bale trafił do siatki z najbliższej odległości, jednak arbiter liniowy niepotrzebnie podniósł chorągiewkę. W momencie podania Cristiano Ronaldo na pewno nie było spalonego!

16'

Słupek ratuje Sevillę! Gareth Bale uderzył płasko z dystansu, a Sergio Rico sparował strzał na "aluminium"!

15'

Timothee Kołodziejczak popełnił katastrofalny błąd przed własnym polem karnym, jednak z prezentu nie skorzystał Toni Kroos.

12'

Po centrze Marcelo bramkarz Sevilli piąstkowaniem ubiegł szykującego się do strzału głową Cristiano Ronaldo. Real Madryt włączył wyższy bieg!

10'

Intensywny mecz na Santiago Bernabeu! Ekipy są ofensywnie ustawione i nie zamierzają się bronić!

8'

W odpowiedzi wysoko nad poprzeczką, również z woleja, uderzył Kevin Gameiro.

6'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Karim Benzema. Asystował mu Gareth Bale.

Bramka powracającego po kontuzji Benzemy!!! Z prawej flanki na 11. metr dośrodkował Gareth Bale, a Francuz po silnym woleju umieścił piłkę w siatce!

4'

Mocny początek Sevilli! Z ostrego kąta silnie strzelił Sergio Escudero, jednak dobrze ustawiony był Keylor Navas.

3'

Co za sytuacja!!! Benoit Tremoulinas tak dośrodkował z lewego skrzydła, że piłka odbiła się od poprzeczki bramki Realu!

19:52

[p]W poprzednich 8 bezpośrednich konfrontacjach na Santiago Bernabeu zawsze wygrywali gospodarze.

[/p]

19:52

Spotkanie poprowadzi Estrada Fernandez.

19:52

[p]Real Madryt ma 4 punkty straty do wicelidera Atletico, które wczoraj przegrało swój mecz. Sevilla FC walczy z kolei o czwarte miejsce. Do lokaty gwarantującej start w el. do LM Andaluzyjczycy tracą 6 oczek.