Jeszcze goście starają się odmienić losy spotkania.

86'

. Schodzi: Jakub Wróbel. Wchodzi: Tomasz Przewoźnik.

Tomasz Przewoźnik #17
83'

Goście starają się atakować, ale nie mają pomysłu na to, jak wypracować sobie dobrą okazję.

79'

Radewicz dostał piłkę przed polem karnym i na pełnym biegu minął Beszczyńskiego, ale nie trafił do pustej bramki.

75'

Niecelnie z dystansu strzelał Gancarczyk.

73'

. Schodzi: Jakub Głaz. Wchodzi: Sebastian Mandzelowski.

Sebastian Mandzelowski #13
Jakub Głaz #9
71'

Na trybunach trwa zbiórka pieniędzy dla rodziny Mariusza Korzępy, który nie tak dawno zginął w tragicznym wypadku samochodowym razem z 4 innymi kolegami z Wólczanki Wólka Pełkińska.

70'

GKS atakuje, Siarka nastawiła się na grę z kontry.

66'

Więcek przegrał pojedynek sam na sam z Florkiem.

64'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Adrian Chłoń.

Siarka Tarnobrzeg
60'

Kolejna źle wyprowadzona akcja Siarki. W drugiej połowie spotkanie nabrało rumieńców.

59'

Artur Pląskowski znalazł się w świetnej sytuacji. Piłka przeleciała jednak minimalnie obok słupka.

57'

Groźna kontra Siarki. Jakub Głaz został jednak zablokowany.

55'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Marcin Stefanik.

Celnym strzałem z rzutu wolnego z 16 metrów popisał się Marcin Stefanik.

1
54'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Mateusz Grzybek.

Piłkarz GKS-u faulował rywala tuż przed polem karnym. Sędzia ukarał go czerwoną kartką.

53'

Piłkarze GKS-u Tychy zdecydowanie ruszyli do ataku.

50'

Żółtą kartkę otrzymał Seweryn Gancarczyk.

46'

Początek drugiej połowy.

45'

Pierwsza połowa potrwa minutę dłużej.

40'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Daniel Koczon. Marcin Stromecki dośrodkował w pole karne, a Koczon szczupakiem zdobył gola z kilku metrów.

1
38'

Żółtą kartkę otrzymał Krzysztof Suchecki.

Krzysztof Suchecki #5
33'

Wróbel otrzymał dobre podanie, wpadł w pole karne, uderzył z woleja, ale nad bramką.

28'

Kontra gości, uderzenie Grzeszczyka, rykoszet i znów słupek. Nadal bez goli w Tarnobrzegu.

27'

Wróbel znalazł się w świetnej sytuacji, ale zamiast uderzać z 10 metrów, próbował podawać. Siarka straciła piłkę.

22'

Gra toczy się w środku boiska. Na razie słaby mecz w Tarnobrzegu.

16'

Łukasz Grzeszczyk strzelił z ostrego kąta, ale za lekkko by zaskoczyć bramkarza rywali.

15'

Siarka kontroluje grę, a GKS nastawia się bardziej na kontry.

12'

Bukowiec świetnie obsłużył Varadiego, ten niepilnowany uderzył z linii pola karnego. Piłka odbiła się od wewnętrznej części słupka, ale nie wpadła do siatki. Spore szczęście gospodarzy.

10'

Gol dla tyszan, ale sędzia liniowy zasygnalizował spalonego i główny arbiter bramki nie uznał.

7'

Jak na razie bez dobrych sytuacji bramkowych, zarówno dla jednej, jak i drugiej strony.

3'

Spokojny początek meczu, który jest ważny dla obu ekip. Siarka walczy o baraże, a tyszanie są bliscy bezpośredniego awansu do I ligi.

16:40

Siarka na żółto-czarno, GKS na zielono-czarno-czerwono.

16:40

GKS jest na 3. miejscu w tabeli i ma nad Siarką sześć punktów przewagi, a w perspektywie jeszcze pojedynek z liderem. Jeżeli potknie się w Tarnobrzegu, to wciąż nie będzie pewny awansu.