II liga: 23. kolejka
24 mar 2016 15:00
90 +1'

Ładny strzał z dystansu oddał Damian Łanucha. Dobrze interweniował bramkarz gości.

90'

Spotkanie potrwa cztery minuty dłużej.

90'

Olimpia Zambrów. Schodzi: Robert Tunkiewicz. Wchodzi: Martin Koćmierowski.

wchodzi Wchodzi
Martin Koćmierowski #3
schodzi Schodzi
89'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Michał Kachniarz.

Stal Stalowa Wola
86'

Śpieszy się piłkarzom Stali. Olimpia gra jednak mądrze w obronie.

75'

Kolejny groźny strzał oddał Robert Tunkiewicz. Uderzenie było minimalnie niecelne.

73'

Stal St. Wola. Schodzi: Grzegorz Wawrzyński. Wchodzi: Przemysław Stelmach. Wawrzyński nabawił się kontuzji.

72'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Robert Tunkiewicz. Goście przejęli piłkę na połowie Stali. Po szybkim dośrodkowaniu w pole karne celnie przymierzył Tunkiewicz.

Olimpia Zambrów
70'

Chwilowa przerwa grze. Pomocy medycznej potrzebuje dwóch zawodników, którzy zderzyli się ze sobą.

67'

Gospodarze w ostatnich minutach zdecydowanie ruszyli do ataku.

67'

Ładny, dobry strzał z 17 metrów oddał Damian Łanucha. Doskonałą interwencją popisał się jednak bramkarz Olimpii.

64'

Tym razem w pole karne karne Olimpii dośrodkował Kantor. Do strzału złozył się Oziębała, lecz i on został zablokowany.

63'

Przemysław Oziębała zagrał do Łanuchy, ten zdecydował się na strzał, ale został zablokowany.

57'

Przechwyt piłki przez piłkarzy Stali. Osamotniony Tomasz Płonka nie zdołał jednak nawet oddać strzału.

54'

W Stalowej Woli ciągle bez goli. Nie jest to porywające widowisko.

51'

W odpowiedzi z dystansu niecelnie przymierzył Michał Kachniarz.

47'

Z około 25 metrów ładny strzał oddał Robert Tunkiewicz. Wietecha nie dał się zaskoczyć.

46'

Początek drugiej połowy. W Stalowej Woli słonecznie, ale zimno. Oba zespoły bez zmian.

43'

Ładna oskrzydlająca akcja Kowalskiego zakończona dośrodkowaniem w pole karne. Żaden z zawodników Stali nie zdołał jednak oddać strzału.

41'

Groźnie było teraz pod bramką Stali po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Jeden z zawodników gości oddał jednak niecelny strzał.

38'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Olimpii. Bartosz Koncki pewnie jednak złapał piłkę.

37'

Sędzia ostrzegł Łanuchę. Kolejny faul i prawdopodobnie będzie żółta kartka.

33'

Goście mieli rzut wolny na połowie Stali. Po dośrodkowaniu w pole karne piłkę pewnie złapał Tomasz Wietecha.

28'

Jedna z nielicznych akcji gości. Obyło się jednak bez zagrożenia pod polem karnym gospodarzy.

22'

Damian Łanucha oddał ładny strzał z 20 metrów. Z problemami interweniował bramkarz gości.

16'

Przemysław Oziębała! Piłkarz Stali Stalowa Wola przeprowadził szybką, dynamiczną akcję. Minął trzech rywali i strzelał z ostrego kąta. Znów jednak dobrze spisał się bramkarz Olimpii.

15'

Utrzymuje się przewaga gospodarzy. To piłkarze Stali zdecydowanie częściej atakują.

12'

Pierwszy celny strzał w meczu. Na uderzenie zdecydował się Przemysław Oziębała, lecz pewnie interweniował bramkarz gości.

9'

Jak na razie sporo niedokładności w grze obu drużyn.

7'

Gra toczy się głównie na połowie Olimpii Zambrów.

3'

Z rzutu rożnego dośrodkował Mateusz Kantor. Goście wybili piłkę, dopadł do niej Michał Bogacz i oddał niecelny strzał z dystansu.