I liga: 29. kolejka
08 maj 2016 12:45
90+3'

Stefańczyk dośrodkował z rzutu wolnego, Bartłomiej Sielewski uderzył obok bramki! To była piłka meczowa!

90+1'

Strzał rozpaczy Piotrowskiego, ale piłka przeleciała daleko od celu.

90'

Doliczone zostały 4 minuty.

86'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego, główkował Emil Drozdowicz i piłka przeszła tuż obok słupka.

85'

Wisła postawiła wszystko na jedną kartę i ruszyła do ataku. Chojniczanka z kolei może wyprowadzić zabójczą kontrę.

83'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Mrozik.

Chojniczanka Chojnice
81'

Gospodarze wciąż spokojnie rozbijają anemiczne ataki Wisły. Płocczanie zawodzą w Chojnicach.

78'

Żółtą kartkę otrzymał Tomasz Mikołajczak.

75'

Wisła nie potrafi zagrozić Chojniczance, gospodarze są blisko pierwszego w 2016 roku zwycięstwa.

71'

Kontra Wisły przerwana niemal w zalążku. Sędzia odgwizdał spalonego.

69'

Żółtą kartkę otrzymał Damian Piotrowski.

68'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Tomasz Mikołajczak. Rezerwowy Wisły pewnie wyegzekwował karnego, którego być nie powinno! Fatalny dzień sędziego Pskita. W błędach "twardych" na korzyść obu drużyn: 1:1.

67'

Żółtą kartkę otrzymał Cezary Stefańczyk.

66'

Rzut karny dla Chojniczanki! Kolejna sporna decyzja arbitra!

65'

Do dośrodkowania z prawej strony doszedł Bartłomiej Niedziela, który głową uderzył w światło bramki. Seweryn Kiełpin obronił strzał.

62'

Po zmianie stron słabiej prezentują się gospodarze, za to lepiej radzi sobie Wisła Płock.

58'

Małe zamieszanie w polu karnym Chojniczanki zakończone strzałem Ilieva ponad poprzeczką.

56'

Z rzutu wolnego wysoko ponad bramką uderzył Rafał Grzelak.

55'

Stefańczyk dośrodkował do Łuczaka, który głową uderzył ponad bramką.

53'

Arbiter swoją nieudolność próbuje zatuszować prosząc na rozmowę dyscyplinującą trenera Chojniczanki Macieja Bartoszka. Wracając do sytuacji z nieuznanym golem: sędzia boczny nie pokazał spalonego, była to autonomiczna decyzja byłego arbitra ekstraklasy Pawła Pskita.

52'

Kardynalny błąd sędziego! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego gola zdobył Damian Garbacik. Arbiter bramki nie uznał dopatrując się spalonego, którego nie było!

51'

Żółtą kartkę otrzymał Wojciech Łuczak.

50'

Wciąż trwa otwarty mecz w Chojnicach. W ataku raz Wisła, raz Chojniczanka. Obydwa zespoły interesuje tylko wygrana.

47'

Chwilowe problemy miał Damian Garbacik, który leżał na środku boiska. Wszystko już jednak w porządku.

46'

Gra wznowiona po przerwie.

43'

Żółtą kartkę otrzymał Patryk Mikita.

40'

Żółtą kartkę otrzymał Maksymilian Rogalski.

39'

Kontra Wisły 3 na 2, ale goście źle rozegrali piłkę przed polem karnym i sędzia odgwizdał spalonego.

36'

Żółtą kartkę otrzymał Bartłomiej Niedziela.

35'

Wyrównujący gol dodał skrzydeł Wiśle, która atakuje i dąży do objęcia prowadzenia. Chojniczanka jednak nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa.

31'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Arkadiusz Reca. Asystował mu Damian Piotrowski. Dość niespodziewanie Wisła doprowadziła do remisu. Z prawej strony dośrodkował Piotrowski, Lebedyński ściągnął na siebie uwagę obrońców, a nadbiegający Reca wbił piłkę do siatki!

30'

Wisła Płock póki co zawodzi w Chojnicach. Więcej z gry mają gospodarze, którzy zasłużenie prowadzą.

27'

Po wybiciu piłki przed pole karne z woleja uderzył Paweł Zawistowski. Strzał poszybował tuż ponad bramką. Seweryn Kiełpin nawet nie drgnął!

22'

Lisowski dośrodkował do Mikity, który głową uderzył pod poprzeczkę. Seweryn Kiełpin popisał się świetną interwencją.

20'

Z dystansu uderzał Rafał Grzelak, piłka jednak podskoczyła mu przed strzałem i poszybowała obok bramki.

19'

Damian Piotrowski groźnie dośrodkował w pole karne, Damian Podleśny wypiąstkował piłkę przed pole karne.

15'

Po stracie gola Wisła zaatakowała, ale póki co bez efektu. To Chojniczanka miała kolejną okazję. Z dystansu obok bramki uderzył Andrzej Rybski.

13'

Wisła Płock straciła dopiero trzeciego gola w 2016 roku!

12'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Wojciech Lisowski. Niespodzianka w Chojnicach! Z rzutu wolnego uderzył Zawistowski, Kiełpin "wypluł" piłkę, a w bramce umieścił ją Lisowski!

1
9'

Z dystansu uderzył Paweł Zawistowski, Kiełpin obronił.

8'

Chojniczanka aktywna od początku nie czeka na ataki wyżej notowanego rywala, ale sama próbuje konstruować akcje w ataku pozycyjnym.

6'

Paweł Zawistowski dośrodkował z rzutu wolnego wprost w ręce dobrze ustawionego Seweryna Kiełpina.