Niecelny strzał Giela po centrze Madejskiego z prawego skrzydła.

89'

Konrad Jałocha bez problemu przechwycił dośrodkowanie spod chorągiewki.

1
88'

Z rzutu wolnego Madejski dośrodkował na długi słupek, piłkę na róg wybił obrońca Arki.

86'

Po raz kolejny Oskar Pogorzelec uratował swój zespół przed stratą gola! Tym razem uderzał niepilnowany Dariusz Formella.

83'

Świetna interwencja Pogorzelca, który w sytuacji sam na sam obronił strzał Nalepy!

79'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Ganowicz.

78'

Nitkiewicz dośrodkował z lewego skrzydła, a Kowalczyk głową uderzył daleko obok bramki.

77'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Szwoch.

1
75'

Warcholak z lewego skrzydła dośrodkował do Szwocha. 23-latek oddał niecelny strzał.

72'

Indywidualna akcja Madejskiego zakończona strzałem prosto w Jałochę.

71'

W sytuacji sam na sam znalazł się Paweł Abbott, ale sędzia dopatrzył się spalonego.

68'

Niziołek w polu karnym zbyt mocno zagrał do Macieja Kowalczyka. Piłkę przejęli gdynianie, którzy ruszyli z kontrą, ale tym razem zatrzymali ich obrońcy MKS-u.

64'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Michał Marcjanik. Asystował mu Mateusz Szwoch.

Szwoch dośrodkował piłkę z rzutu rożnego prosto na głowę Marcjanika!

63'

Żółtą kartkę otrzymał Rafał Niziołek.

MKS Kluczbork
62'

Błąd defensywy MKS-u wykorzystał Mateusz Szwoch, który próbował przelobować Pogorzelca. Futbolówka poszybowała nad poprzeczką.

60'

Kolejna doskonała szansa dla przyjezdnych! Kakoko odegrał do Szwocha, ten zwodem minął obrońcę i zdecydował się na strzał z 14. metra. Piłkę nad poprzeczką z najwyższym trudem przeniósł Pogorzelec!

56'

Z rzutu wolnego Rafał Niziołek wycofał do niepilnowanego Dei. Ten tradycyjnie próbował zaskoczyć Jałochę strzałem z dystansu, ale jego uderzenie znów było niecelne.

52'

Na kolejny strzał z dystansu zdecydował się Deja. Tym razem piłka przeleciała daleko obok bramki.

48'

Świetna okazja Arki. Dariusz Formella dograł ze skrzydła do Kakoko, a ten uderzył tuż obok słupka!

1
1
47'

Zbyt głębokie dośrodkowanie Madejskiego. Od bramki zaczął Jałocha.

46'
46'

Druga połowa rozpoczęta!

45+1'

Przerwa. W pełni zasłużone prowadzenie Arki, która przy odrobinie szczęścia mogła mogła mieć trzy gole przewagi. MKS był bezradny w pierwszych trzech kwadransach, czy wizyta w szatni coś zmieni?

2
45+1'

Warcholak z wolnego z 30 metrów zdecydował się na strzał po ziemi. Piłkaprzeleciała kilka metrów obok słupka.

45'

Arbiter doliczył 60 sekund.

43'

Gospodarze długo rozgrywają piłkę, ale nie przekłada się to na żadne zagrożenie pod bramką Jałochy.

40'

Duży błąd defensywy MKS-u, piłkę przejął Paweł Abbott. Jego strzał zza pola karnego poszybował jednak nad bramką.

39'

Żółtą kartkę otrzymał Bartosz Brodziński.

35'

Nieudane rozegrane rzutu rożnego przez graczy z Kluczborka.

34'

Pierwszy strzał MKS-u. Uderzał z dystansu Sebastian Deja, piłka otarła się o nogę jednego z obrońców i opuściła boisko.

30'

Arka blisko podwyższenia prowadzenia! Piłka po strzale Mateusza Szwocha uderzyła w poprzeczkę!

1
28'

Z kontrą ruszyli gospodarze, ale podanie Kowalczyka przechwycił Krzysztof Sobieraj.

25'

Tempo meczu nieco spadło, MKS powoli zaczyna konstruować jakiekolwiek akcje, ale wciąż kluczborczanie nie oddali strzału na bramkę Arki.

21'

Mateusz Szwoch dośrodkował z prawego skrzydła, piłkę strącił Paweł Abbott, ale strzelił prosto w Pogorzelca, który interweniował bez problemu.

17'

Trwa oblężenie bramki MKS-u Kluczbork. Na strzał z linii pola karnego zdecydował się Dariusz Formella. Piłka odbiła się od słupka!

1
15'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego Warcholaka, piłkę wybili kluczborczanie, którzy próbowali wyjść z szybką kontrą, ale Kuczak nie zdążył przechwycić futbolówki.

12'

Mogło być 2:0! Blisko zdobycia gola, po bezpośrednim strzale z rzutu rożnego, był Marcus Vinicius da Silva.

1
11'

Kolejna groźna akcja Arki, tym razem niecelny strzał w wykonaniu Yannicka Kakoko.

1
9'

Dośrodkowanie Warcholaka z rzutu wolnego, na spalonym złapany został Szwoch.

6'

Arka od pierwszego gwizdka przeważa. Groźnie było po dwóch dośrodkowaniach z rzutu rożnego, a całą akcję nieudanym dograniem zakończył Tadeusz Socha.

1
3'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Paweł Abbott. Asystował mu Dariusz Formella.

Świetne rozpoczęcie Arki Gdynia! Formella dograł do balansującego na linii spalonego Abbotta, ten z problemami przyjął piłkę, ale nie zdołał mu jej odebrać żaden z obrońców. Abbott pewnym uderzeniem pokonał Pogorzelca.

czas Start meczu
14:30

Spotkanie poprzedzi minuta ciszy poświęcona pamięci zmarłego byłego zawodnika MKS-u Kluczbork - Tomasza Drąga.