20 mar 2016 12:45
90'

Sędzia postanowił doliczyć 4 minuty do regulaminowego czasu.

86'

Mica mógł zamknąć spotkanie golem na 2:0, ale z półdystansu huknął wprost w poprzeczkę.

84'

Alen Ploj za Lukasa Klemenza - to ostatnia zmiana w tym spotkaniu.

81'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Sebastian Kamiński.

Goście źle wybili piłkę po rzucie rożnym, a ta spadła na nogę byłego pomocnika Floty Świnoujście. Kapitalne uderzenie prostym podbiciem w narożnik bramki i Zawisza Bydgoszcz na prowadzeniu!

Zawisza Bydgoszcz
1
78'

Przyspieszyli bełchatowianie i stwarzają sobie sytuacje podbramkowe. Łukasz Wroński miał pustą bramkę, ale nie zauważył wślizgu przeciwnika.

74'

Zawisza Bydgoszcz. Schodzi: Gal Arel. Wchodzi: Mica.

72'

Kapitalna szansa! Damian Szymański wbiegł między stoperów Zawiszy Bydgoszcz i uderzył głową z kilku metrów po dośrodkowaniu Łukasza Wrońskiego. Jak tego nie trafił?

70'

Strzał z bliska Szymona Lewickiego. Nie ma mowy o golu. Sędzia asystent zasygnalizował jednak spalonego.

66'

Sebastian Kamiński huknął z rzutu wolnego hen daleko za bramkę bełchatowian. Dobra szansa zmarnowana, a czasu do końca spotkania coraz mniej.

63'

Jean-Yves M'voto przestał pozwalać na dobre dryblingi Cezaremu Demianiukowi, a ten zawodnik sprawiał nie tylko jemu najwięcej problemów w pierwszej połowie.

58'

Petr Zapalac ruszył w tempo do podania, ale nie zwieńczył dzieła dokładnym dośrodkowaniem. Futbolówka w rękawicach Łukasza Sapeli.

55'

Teraz była riposta ze strony PGE GKS Bełchatów. Lukas Klemenz huknął z dystansu i Łukasz Sapela musiał się nagimnastykować między słupkami, by nie dopuścić do straty gola.

53'

PGE GKS Bełchatów nie odpowiada gospodarzom po przerwie. Ten fragment należał bezapelacyjnie do Zawiszy Bydgoszcz, ale wciąż bez goli.

50'

Patryk Rachwał doznał urazu. Przerwa w grze, a przez ostatnie minuty Zawisza Bydgoszcz atakował bardzo ambitnie.

1
48'

Akcja indywidualna Karola Angielskiego. Młody napastnik wypracował sobie doskonałą pozycję do strzału, z której nie skorzystał. Piłka pofrunęła nad poprzeczką.

46'

Gra wznowiona po przerwie.

45'

Doliczone 2 minuty w pierwszej połowie.

1
41'

Sędzia postanowił zaprosić na rozmowę Lukasa Klemenza i Wasiła Panajotowa. Inni piłkarze też mieli ochotę na dialog z arbitrem. Zrobiło się zamieszanie.

1
39'

Teraz zadrżał słupek bramki Zawiszy Bydgoszcz. Cezary Demianiuk miał mnóstwo miejsca oraz czasu przed polem karnym i zdecydował się na nieomal skuteczne uderzenie!

37'

Petr Zapalac dostał cios od Karola Danielaka. Wrócił na boisko po pomocy medycznej i zmianie koszulki, która była poplamiona krwią. Drużyny w komplecie.

35'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Karol Danielak.

33'

Poniosło Karola Angielskiego, który wymyślił sobie ryzykowne rozwiązanie zamiast uruchomić na skrzydle swojego imiennika - Danielaka.

31'

Pół godziny pojedynku minęło całkiem przyjemnie. Różne pomysły na ofensywę, ale oba dają drużynom sytuacje podbramkowe. Mogło być równie dobrze 2:2, a jest 0:0.

28'

Damian Szymański zbiegł do linii bramkowej i dośrodkował na drugi słupek do Petra Zapalaca. Strzał głową z bliska tuż obok słupka. Można to było zakończyć golem.

27'

Gra wznowiona, a Kamil Drygas wrocił na boisko. Dał nawet swoim partnerom sygnał do pressingu.

24'

Kamil Drygas opuścił boisko z powodu kontuzji. Pomocnik Zawiszy Bydgoszcz nie będzie raczej w stanie kontynuować gry.

1
22'

Piłka niezmiennie na obrzeżach pola karnego Brunatnych. Przyjezdni czekają na możliwość szybkiego zaatakowania tak jak zrobili w 7. minucie.

1
19'

Słupek uratował PGE GKS Bełchatów! Kamil Drygas sprzątnął bezpańską piłkę po nieudanym dryblingu Karola Danielaka i huknął ciut niecelnie. Fura szczęścia Macieja Krakowiaka.

1
17'

Kilka minut ze wskazaniem na Zawiszę Bydgoszcz. Takimi dośrodkowaniami jak przed momentem Karola Danielaka tylko hamują entuzjazm do ataku.

14'

Także wrzutka bydgoszczan ze stałego fragmentu zatrzymała się na głowie obrońcy. Próbował strzelać Kamil Drygas, ale bezskutecznie.

11'

Cezary Demianiuk ogrywa niemiłosiernie M'voto. Stoper Zawiszy Bydgoszcz ratował się faulem, a dośrodkowanie Petra Zapalaca z rzutu wolnego nie było niebezpieczne.

7'

Łukasz Sapela! Bramkarz Zawiszy Bydgoszcz odbił uderzenie z bliska Cezarego Demianiuka. Przeciwnik dostał podanie z głębi pola i bez problemu wymanewrował Jeana-Yvesa M'voto.

5'

W rozegraniu Zawisza Bydgoszcz. Wasił Panajotow ruszył skrzydłem i wymusił podanie. Nie wygrał jednak pojedynku fizycznego z Lukasem Kubanem.

3'

Boczni obrońcy Lukas Klemenz i Sebastian Kamiński byli autorami pierwszych dośrodkowań. Oba nie doczekały się zwieńczenia strzałem.