Lech. Schodzi: Karol Linetty. Wchodzi: Piotr Kurbiel.

Górnik Łęczna
89'

I znowu lepszy Burić! Tym razem od Bozicia.

84'

Łukasz Trałka zamiast dośrodkować strzelał na bramkę, ale Sergiusz Prusak nie dał się zaskoczyć. Potem były dwa rzuty rożne dla gości, ale bez efektu bramkowego.

77'

Jakub Świerczok teatralnie upadł w polu karnym. Nie ma jedenastki i słusznie.

77'

Burić fruwa w bramce! Kolejna ładna parada. Uderzał Grzegorz Bonin

72'

Ależ parada Buricia po uderzeniu Świerczoka. Napastnik Górnika strzelał z około ośmiu metrów!

68'

Nicki Bille Nielsen dostał piłkę w polu karnym, odwrócił się, oddał strzał, jednak Sergiusz Prusak nie dał się zaskoczyć.

59'

Nie ma gola! Łukasz Mierzejewski znalazł się po prawej stronie pod linią końcową w polu karnym, zagrał do tyłu, a tam Bartosz Śpiączka nabiegł na piłkę z impetem, ale chybił o centymetry.

58'

Grzegorz Bonin podprowadził sobie piłkę pod pole karne, strzelił, jednak został zablokowany.

52'

Darko Jevtić dryblował w polu karnym, ograł dwóch rywali. Trzeci go zatrzymał.

51'

Sergiusz Prusak się pogubił, oddał piłkę lechitom, ale ci nie skorzystali z prezentu.

51'

Leandro z lewej strony podał przed pole karne do Bonina. Ale ten uderzył po ziemi i prosto w Buricia.

50 '

Karol Linetty huknął i mocno i niecelnie.

46'

Gramy II połowę!

komentarz

Lech się cieszy

44'

Łukasz Tymiński mocno wbił piłkę w pole karne z rzutu rożnego, ale nic z tego zagrania nie wyszło. Piłka wybita.

40'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Nicki Bille Nielsen. Asystował mu Karol Linetty.

Linetty kapitalnie z pierwszej piłki zagrał do Nielsena, ten miał już przed sobą tylko Prusaka, nie zastanawiał się długo i strzałem po ziemi pokonał bramkarza gospodarzy!

40'

Karol Linetty dostał piłkę w polu karnym, ale jego strzał został zablokowany.

35'

I znowu Grzegorz Bonin! Uderzył z linii pola karnego, ale za słabo.

34'

Tomasz Bonin mocnym strzałem zatrudnił Jasmina Buricia. Piłka leciała w bramkę, ale Bośniak nie dał się zaskoczyć.

32'

Zaatakował Górnik. Piłka dośrodkowana pole karne Lecha, gdzie najszybszy był Paulus Arajuuri i wybił piłkę.

31'

188 do 93 w podaniach dla Lecha...

28'

A oto garść ciekawostek sprzed meczu

25'

Darko Jevtić wymanewrował trzech rywali, podał na czystą sytuację dla Nickiego Bille Nielsena, ale ten czekał za długo ze strzałem i Tomislav Bozić zdążył ze wślizgiem!

22'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Tymiński. Za ostre wejście wślizgiem w nogi Kędziory.

18'

Ale szansa dla Lecha! Linetty przejął źle wybitą piłkę, szarżował sam na sam z Prusakiem, ale bramkarz Górnika Łęczna się uratował, wybił piłkę. Ta spadła pod nogi Bille Nielsena, który jednak huknął z całej siły ponad bramką.

17'

Bartosz Śpiączka próbował główkować po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Ale miał trudną sytuację i nic z tego nie wyszło.

15'

Leandro szarżował lewą stroną. Tomasz Kędziora wyciął go równo z trawą

10'

Za nami pierwsze dziesięć minut. Kolejorz dyktuje warunki na boisku.

7'

Górnik stara się oddalić grę od własnego pola karnego. Lech na razie konsekwentnie jednak atakuje.

5'

To powinien być gol! Po błędzie Nowaka Nicki Bille Nielsen stanął oko w oko z bramkarzem gospodarzy i nie zdołał skierować piłki do bramki!

4'

Od pierwszych minut przewagę ma Lech Poznań. Gra toczy się na połowie Górnika.

2'

Ładnie w pole karne Górnika dośrodkował Kędziora. Gospodarze wybili jednak piłkę.

17:21

Chociaż Górnikowi Łęczna i Lechowi Poznań przyświecają odmienne cele, to dla obu drużyn liczy się tylko zwycięstwo, które zapewni większy dorobek po podziale punktów. Kibice mogą więc liczyć na sporo emocji.