09 kwi 2016 18:00
90 +5'
90 +3'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ryota Morioka. Japończyk wpadł w pole karne i nie dał szans Sandomierskiemu!

Śląsk Wrocław
1
90'

Sędzia doliczył sześć minut!

86'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Tomasz Hołota.

84'

Zarówno jedni, jak i drudzy nie chcą tego spotkania zremisować. Zanosi się na ciekawą końcówkę meczu.

81'

Żółtą kartkę otrzymał Piotr Polczak.

80'

Wyrównało się spotkanie we Wrocławiu. Obie drużyny starają się teraz atakować.

71'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Bence Mervo. Ryota Morioka zbiegł do środka boiska i oddał strzał na bramkę Cracovii. Sandomierski odbił piłkę, dopadł do niej Mervo i pewnie umieścił w bramce!

1
68'

Śląsk znów nieco śmielej ruszył do ataku.

1
64'

Żółtą kartkę otrzymał Mariusz Pawelec. To jego dwunasta żółta kartka w tym sezonie! Piłkarz WKS-u będzie musiał pauzować dwa mecze.

60'

Do piłki doszedł Piotr Celeban, lecz po jego uderzeniu głową futbolówka nie wpadła do bramki Cracovii.

60'

Spotkanie we Wrocławiu obserwuje 9347 widzów.

58'

Śląsk nie atakuje tak zawzięcie, jak pod koniec pierwszej połowy.

55'

Jak na razie niezbyt ciekawy początek drugiej połowy.

52'
49'

W starciu z Mervo ucierpiał Florin Bejan. Chwilowa przerwa w grze.

48'

Indywidualna akcja Morioki. Japończykowi nic z niej jednak nie wyszło.

46'

Początek drugiej połowy.

45'

Słupek uratował Cracovię przed stratą gola! Z dobrej strony pokazał się Mervo, który obrócił się z piłką w polu karnym i oddał strzał na bramkę. Mało brakowało, a gospodarze doprowadziliby do remisu.

43'

Zdecydowanie do ataku ruszył teraz Śląsk Wrocław!

1
40'

W końcu dobra akcja Śląska! Z kilkunastu metrów strzelał Bence Mervo. Sandomierski interweniował z problemami.

40'

Żółtą kartkę otrzymał Dudu Paraiba. Sędzia zawodnika Śląska ukarał za próbę wymuszenia rzutu karnego.

39'

Z rzutu wolnego z około 20 metrów niecelnie strzelał Jaroszyński.

37'

Żółtą kartkę otrzymał Lasza Dwali.

34'

To nie jest dobry mecz Śląska. Gospodarzom przytrafiają się proste błędy.

30'

Kolejną dobrą okazję wyprowacowali sobie piłkarze z Krakowa. Tym razem jednak wrocławianie się wyratowali. Akcje Cracovii są zdecydowanie lepsze niż Śląska.

28'

Żółtą kartkę otrzymał Tom Hateley.

24'

Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska z woleja strzelał Tomas Vestenicky. Uderzenie było jednak niecelne.

22'

Na boisku lepsza jest natomiast Cracovia. Goście jak na razie mają ten mecz pod kontrolą.

20'

W 19 min i 47 sekundzie w sektorze rodzinnym Śląska znajdujące się tam osoby uniosły w górę trójkolorowe balony przygotowane przez wrocławski klub.

18'

Gospodarze starają się atakować, lecz defensywa Cracovii prezentuje się bardzo pewnie. Śląsk nie może zagrozić bramce Pasów.

15'

Mateusz Cetnarski to były piłkarz Śląska. W drużynie z Wrocławia nie prezentował się jednak tak dobrze, jak teraz w barwach Pasów.

12'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mateusz Cetnarski. Po dośrodkowaniu doszło do zamieszania w polu karnym Śląska. Piłka ostatecznie spadła pod nogi Mateusza Cetnarskiego, który pewnie umieścił ją w bramce.

7'

Dobrze spisał się bramkarz Śląska. Mateusz Abramowicz złapał piłkę po dośrodkowaniu w pole karne.

5'

Z dystansu niecelnie strzelał Bartosz Kapustka.

4'

Jak na razie wyrównany początek meczu. Gra toczy się głównie w środku boiska.

1'

Tom Hateley dośrodkował z rzutu wolnego. Nie było jednak udane dośrodkowanie.

17:10

Mecz Śląsk Wrocław - Cracovia to jedno z trzech spotkań 30. kolejki Ekstraklasy, którego stawką nie jest awans do grupy mistrzowskiej, ale piłkarze obu drużyn mają o co grać.