ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Możdżeń.

Podbeskidzie Bielsko-Biała
88'

Pełno emocji w Bielsku-Biała. Obecne wyniki w meczach Ekstraklasy dają awans do grupy mistrzowskiej Góralom. O wszystkim decyduje współczynnik fair-play.

84'

Z groźnym strzałem Kowala poradził sobie Zubas.

83'

Bardzo niecelne dośrodkowanie Ziajki. Zubas wznowił grę od bramki.

80'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mateusz Możdżeń. Asystował mu Damian Chmiel. Świetna kontra Podbeskidzia, Chmiel zagrał do Możdżenia, a ten skierował piłkę do pustej bramki.

78'

Foszmańczyk dośrodkował z rzutu rożnego, głową uderzył Kupczak, ale piłkę pewnie chwycił Zubas.

76'

Żółtą kartkę otrzymał Adam Mójta.

73'

Żółtą kartkę otrzymał Bartłomiej Babiarz.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
73'

Żółtą kartkę otrzymał Patryk Fryc.

1
72'

Świetna interwencja Zubasa po strzale Babiarza.

70'

Niecelny strzał Ziajki z dystansu.

67'

Mocny strzał Putiwcewa z 17. metra w okienko, ale jeszcze lepsza interwencja Zubasa.

65'

Żółtą kartkę otrzymał Samuel Stefanik. Słowak tuż przed linią pola karnego sfaulował Foszmańczyka.

63'

Podbeskidzie gra w osłabieniu i musi skupić się na defensywie. Cofnięty na pozycję bocznego obrońcy został Sokołowski.

59'

Dramat Podbeskidzia. Kontuzji doznał Piacek. Krótka przerwa w grze, wydaje się, że niezbędna będzie zmiana.

57'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Oleg Wierietiło, który bezmyślnie sfaulował Foszmańczyka.

1
56'

Żółtą kartkę otrzymał Martin Juhar.

54'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Adam Mójta. Podbeskidzie objęło prowadzenie! Mójta dwukrotnie strzelał z linii pola karnego, najpierw trafił w obrońcę, ale przy drugiej próbie piłka odbiła się od Ziajki i zmyliła Nowaka.

1
53'

Mójta wrzucił piłkę z rzutu wolnego, piłkę wypiąstkował Nowak.

51'

Tym razem dośrodkował Mójta, ale piłkę przechwycił Nowak.

49'

Strzał z 18. metra oddał Kędziora. Pewnie piłkę złapał Zumas.

47'

Po dośrodkowaniu Plizgi z lewego skrzydła piłkę wybił Baranowski.

czas Druga połowa
42'

Nieudane dośrodkowanie Plizgi z lewego skrzydła. Od bramki grę wznowił Zubas.

40'

Mójta zdecydował się na strzał z rzutu wolnego, ale trafił prosto w Nowaka.

36'

Żółtą kartkę otrzymał Oleg Wierietiło.

35'

Bardzo nieudane dośrodkowanie Sokołowskiego z prawego skrzydła. Z autu grę wznowili goście.

33'

Piłka po strzale z dystansu Foszmańczyka odbiła się od Piacka i opuściła boisko.

32'

Dobre zagranie do wychodzącego na czystą pozycję Szczepaniaka, ale w ostatniej chwili napastnika Górali ubiegł Putiwcew.

29'

Plizga zdecydował się na strzał z rzutu wolnego z okolic narożnika pola karnego. Było to niecelne uderzenie.

28'

Termalica zaczęła dochodzić do głosu. Słoniki coraz częściej goszczą pod bramką gospodarzy.

25'

Nieudane dośrodkowanie z rzutu rożnego Juhara, ale niecieczanie utrzymali się przy piłce. Ich akcja została zakończona bardzo niecelnym uderzeniem.

24'

Termalica odgryzła się za poprzednie sytuacje. Strzał Plizgi na róg odbił Zubas.

22'

Podbeskidzie przeważa i konstruuje kolejne akcje. Piłkę dograną wzdłuż bramki do siatki starał się skierować Szczepaniak, ale jego strzał był niecelny.

19'

Krótka przerwa w grze. Urazu doznał Sloboda.

18'

Kolejna akcja Podbeskidzia zakończona niecelnym strzałem Sokołowskiego.

15'

Podbeskidzie od początku spotkania ma inicjatywę, ale nie potrafi tego zamienić na celny strzał.

11'

Groźna akcja Termaliki. Foszmańczyk dograł z lewego skrzydła do Kędziory, a ten uderzył z pierwszej piłki. Skuteczna interwencja Zubasa.

10'

Mójta wywalczył piłkę, ruszył lewą stroną i zdołał dośrodkować w pole karne, ale przy interwencji faulowany był Nowak.

8'

Sloboda przejął piłkę pod polem karnym rywali, odegrał do Sokołowskiego, a ten zdecydował się na strzał z dystansu. Była to bardzo nieudana próba.

7'

Mało brakło, a Podbeskidzie objęłoby prowadzenie. Po odbiciu od Putiwcewa piłka przeleciała tuż obok spojenia słupka z poprzeczką.

6'

Plizga dośrodkował z prawego skrzydła, piłkę z łatwością złapał Zubas.

4'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Mójty piłkę błyskawicznie wybili gracze gości.

3'

Strzał z dystansu oddał Mójta. Piłkę na rzut rożny wybił Nowak.

czas Start meczu
17:02

Zawodnicy obu drużyn opuścili już tunel i przy muzyce z "Janosika" wyszli na boisko. Za kilka chwil początek emocji  w Bielsku-Białej!

17:02

Po 29. kolejce Podbeskidzie Bielsko-Biała zajmuje 10. pozycję, a w swoim dorobku ma 35 punktów. Górale mają szansę na to, by wywalczyć awans do czołowej ósemki, ale żeby tak się stało, muszą odnieść zwycięstwo nad Termalicą Bruk-Bet Nieciecza.