90'

Druga połowa została przedłużona o cztery minuty.

1
90'

Bez zagrożenia pod bramką Zagłębia, a kontrę gości błyskawicznym powrotem przerwał Małecki.

90'

Korner dla Wisły. Reymonta 22 zaraz eksploduje od dopingu!

88'

Wisła postawiła wszystko na jedną kartę, ale Zagłębie broni się bardzo umiejętnie.

85'

Wolski zagrał w pole karne do Bałaszowa, ale Ukraińca w ostatniej chwili przy piłce uprzedził Polacek.

83'

Świetna kontra Zagłębia! Po prostopadłym podaniu Starzyńskiego w dobrej sytuacji znalazł się Krzysztof Piątek, ale uderzył w boczną siatkę bramki Wisły.

1
80'

Teraz Małecki huknął z woleja z 13 metrów, ale połał piłkę nad bramką Zagłębia.

79'

CO ZA INTERWENCJA MACIEJA DĄBROWSKIEGO! Ondrasek tak uderzył piłkę głową, że ta była poza zasięgiem Polacka, ale Dąbrowski efektowną przewrotką wybił piłkę dosłownie z linii bramkowej!

78'

Małecki uderzył z ostrego kąta, ale Polacek sparował piłkę na rzut rożny.

75'

Wisła nie potrafi się otrząsnąć po ciosie, a Zagłębie poczuło krew i chce wyjść na prowadzenie.

71'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Luis Carlos.

KGHM Zagłębie Lubin
68'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Michal Papadopulos. Asystował mu Filip Starzyński.

Po centrze Starzyńskiego z rzutu wolnego Papadopoulos głową posłał piłkę do bramki Wisły.

1
65'

Żółtą kartkę otrzymał Aleksandar Todorovski.

Małecki przy linii końcowej uciekł Todorovskiemu i gracz Zagłębia ratował się faulem tuż obok linii bocznej pola karnego.

64'

Wiśle udało się uzyskać kontrolę nad spotkaniem.

55'

Wyrównało się spotkanie przy Reymonta 22. Zagłębie nie zamierza jeszcze składać broni.

51'

Żółtą kartkę otrzymał Martin Polacek.

51'

Żółtą kartkę otrzymał Arkadiusz Głowacki.

51'

Zakotłowało się w polu karnym Zagłębia po zderzeniu Ondraska z Polackiem. Piłkarze obu drużyn skoczyli sobie do gardeł, ale napięcie szybko opadło.

50'

23 079 - to frekwencja przy Reymonta 22. Robi wrażenie, ponieważ na poprzednim domowym meczu Wisły zjawiło się 11 564 osoby.

1
49'

Pewna interwencja Polacka po strzale Popovicia z 25 metrów.

48'

Żółtą kartkę otrzymał Denis Popović.

Wisła Kraków
45'

Początek II połowy. Od środka Wisła.

45'

Pierwsza połowa została przedłużona o dwie minuty.

41'

Żółtą kartkę otrzymał Rafał Wolski.

37'

Kapitalna, kapitalna akcja Wisły, w wyniku której Boguski wbił wślizgiem piłkę do siatki Zagłębia, ale gol nie został uznany, bowiem pomocnik gospodarzy znajdował się na spalonym. Wykończenie Boguskiego poprzedziła świetna wymiana podań w łańcuchu Sadlok-Małecki-Sadlok-Ondrasek-Sadlok-Boguski.

35'

Żółtą kartkę otrzymał Filip Starzyński.

34'

Pewna interwencja Miśkiewicza po strzale Starzyńskiego z ok. 30 metrów.

32'

Jach i Polacek znaleźli się w opałach wobec pressingu Ondraska i Boguskiego, ale gościom ostatecznie udało się wyjść z opresji.

29'

Z rzutu wolnego Starzyński posłał dośrodkowanie, po którym piłka dokręcała się w kierunku bramki Wisły, ale nikt nie zmienił toru jej lotu i Miśkiewicz wznowi z "piątki".

26'

Kolejny zgrabny atak Wisły, w końcowej fazie którego Ondrasek chciał dograć piłkę przed bramkę do Boguskiego, ale w ostatniej chwili skutecznie interweniował Dąbrowski.

23'

Gospodarze mają pełną kontrolę nad spotkaniem.

18'

Łukasz Janoszka był asdresatem podania z głębi pola w "16" Wisła, ale piłkę przejął czujny Michał Miśkiewicz.

17'

Zagłębie zmuszone do gry z kontrataku, ale Wisła szybko dusi w zarodku tego rodzaju próby gości.

15'

Wisła idzie za ciosem i nie wypuszcza Zagłębia z jego połowy.

13'

Euforia na stadionie przy Reymonta 22. Taki wynik daje Białej Gwieździe awans do grupy mistrzowskiej.

11'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Rafał Boguski. Asystował mu Patryk Małecki.

Po błędzie Todorovskiego Małecki znalazł się z piłką przy linii końcowej i dograł przed bramkę Zagłębia do Boguskiego, a ten wyprzedził stoperów gości i skierował piłkę do siatki!

9'

Wyrównane pierwsze minuty w Krakowie.

7'

Pewna interwencja Miśkiewicza po strzale Papadopoulosa z prawej strony pola karnego.

3'

Po krótko rozegranym rzucie rożnym w pozycji strzeleckiej znalazł się Maciej Sadlok, ale uderzył nad bramką Zagłębia.

17:03

Poza kadrą Wisły na mecz z Zagłębiem znalazł się Donald Guerrier, ale do "18" wskoczył za to 21-letni Krzysztof Drzazga.

17:03

Zagłębie jest już pewne miejsca w grupie mistrzowskiej, ale ma w Krakowie o co grać. Jeśli lubinianie wygrają, mają szansę na zakończenie sezonu zasadniczego na podium.

16:54

Zagłębie jest już pewne miejsca w grupie mistrzowskiej, a dla Wisły stawką spotkania jest właśnie awans do pierwszej "8". Krakowianie znajdą się w grupie mistrzowskiej tylko wtedy, gdy pokonają beniaminka.