Ekstraklasa: 29. kolejka
02 kwi 2016 15:30
90+3'

Ależ zepsuta akcja! Cabrera mógł uderzać z szesnastu metrów, ale Hiszpan zdecydował się podać do kolegi. I akcja została przerwana przez obrońcę.

90+2'

Nieporpozumienie Ziajki z kolegami. Zepsuta akcja.

89'

Sędzia doliczy 4 minuty.

89'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Kupczak.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
87 '

Termalica dłużej przy piłce. Tyle, że nic z tego nie wynika.

84'

Gospodarze jakby już bez wiary...

74'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kamil Sylwestrzak. Asystował mu Bartosz Rymaniak.

Łukasz Sierpina dośrodkował z rzutu rożnego na głowę Rymaniaka, ten zagrał prawie na linię bramkową, a tam nogę dołożył Sylwestrzak!

72'

Tłok w polu karnym Termaliki. Najpierw walczył Airam Cabrera, Hiszpan chyba był faulowany. Ale gra poszła dalej, uderzał Nabil Aankour. Gola nie ma.

1
71'

Żółtą kartkę otrzymał Bartłomiej Babiarz. Za faul na Nabilu Aankourze.

70'

Dawid Plizga popisał się świetnym dośrodkowaniem, ale Patrik Misak tuż przed bramką nie sięgnął piłki.

70 '

A jednak nie! Elhadji Pape Diaw ponownie na boisku.

69'

Elhadji Pape Diaw zejdzie. Kontuzja.

68'

Bardzo wyrównany mecz. Oba zespoły grają słabo, ale teraz Sierpina stara się rozruszać kolegów.

62'

Bartłomiej Pawłowski dośrodkował, Siergiej Pilipczuk wyskoczył do główki, uderzył piłkę, ale niecelnie.

62 '

No niby walczą...

Stanisław Rozpędzik/PAP

61'

Dariusz Trela spokojnie złapał piłkę po strzale Jakuba Biskupa.

60'

Radek Dejmek wybił piłkę spod nóg szarżującego Wojciecha Kędziory.

57'

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Biskup. Za faul na Nabilu Aankourze.

55'

Patrik Misak odebrał piłkę na 30 metrze, podał przed polem karnym piłkę do Wojciech Kędziory, ten próbował dryblować, oddał strzał, ale piłka poleciała obok bramki.

54'

Airam Cabrera dostał piłkę na wolne pole, ale dogonił go Artem Putiwcew i zabrał mu futbolówkę.

53'

Marnej jakości strzał Siergieja Pilipczuka w światło bramki.

52'

Żółtą kartkę otrzymał Artem Putiwcew. Z faul na Pilipczuku.

51'

Serio trwaj! Czekamy na jakiegoś gola.

47'

Airam Cabrera zagrał w pole karne, na piłkę nabiegał Siergiej Pilipczuk, ale uprzedził go Sebastian Nowak.

47'

Jest i pozytywna wiadomość

46'

Gramy! II połowa. Oby było ciekawiej!

45'

Sędzia nie doliczy ani minuty.

44'

Wojciech Kędziora postanowił rozruszać towarzystwo. Dostał piłkę przed polem karnym, huknął lewą nogą. Piłka poleciała jednak ponad bramką.

43'

Jest tak.....

40'

I jeszcze raz Siergiej Pilipczuk dograł w pole karne. Zupełnie do nikogo

38'

Siergiej Pilipczuk dośrodkował, piłka poza polem gry.

33'

Jako, że wiele się nie dzieje można sobie zobaczyć przedmeczowe statystyki i ciekawostki.

33'

I kolejny rożny w polu karnym gości. Elhadji Pape Diaw wybił piłkę.

30 '

Zamieszanie pod bramką Korony po rzucie rożnym. Do strzału składał się Dalibor Pleva, ale nie trafił w piłkę.

28'

Rzut wolny dla Termaliki. Trela z łatwością złapał piłkę

23'

Spadło tempo tego meczu. Na boisku nic ciekawego się nie dzieje.

20'

Żółtą kartkę otrzymał Rafał Grzelak.

Korona Kielce
19'

Z dystansu niecelnie strzelał Patrik Misak.

17'

Jak na razie to typowy mecz walki, bez piłkarskich fajerwerków.

15'

Mecz już się wyrównał. Cały czas brakuje jednak dogodnych sytuacji strzeleckich.

12'

Bartłomiej Pawłowski umieścił piłkę w bramce Termaliki, lecz był na spalonym i sędzia tego gola nie uznał.

11'

Optyczną przewagę uzyskała Termalica. To gospodarze są częściej przy piłce.

8'

Sporo niedokładności teraz w środkowej strefie boiska.

6'

Po dośrodkowaniu w pole karne Korony piłkę pewnie złapał Dariusz Trela.

4'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w pole karne Termaliki nad bramką główkował Elhadji Pape Diaw.

2'

Spokojny początek meczu. Gra toczy się na środku boiska.

14:52

Mecz ma zostać poprzedzony minutą ciszy. Ma ona upamiętnić tragicznie zmarłych piłkarzy Wólczanki Wólka Pełkińska.

14:52

Spotkanie poprowadzi Tomasz Musiał (Kraków).

14:52

Drużyna z województwa świętokrzyskiego chce nawiązać do występów z rundy jesiennej, kiedy swoją postawą na wyjazdach potrafiła zaskakiwać. Sobotnie spotkanie ma być również rewanżem za porażkę na własnym stadionie w ramach 14. kolejki (0:1).

14:52

Termalica Bruk-Bet Nieciecza w pierwszym sobotnim meczu 29. kolejki Ekstraklasy zmierzy się przed własną publicznością z Koroną Kielce. Którą twarz tym razem pokaże drużyna Piotra Mandrysza?