81'

Żółtą kartkę otrzymał Artur Jędrzejczyk.

2
78'

Ależ okazję miała Lechia! Głową uderzał Michał Mak i piłka odbiła się od poprzeczki, a chwilę później futbolówka znalazła się w rękach Malarza!

2
75'

Flavio Paixao chciał przelobować wysuniętego z bramki Malarza, ale golkiper Legii pewnie złapał piłkę.

73'

Coraz groźniej wyglądają akcje Lechii. Legia w ostatnich minutach rzadko przedostaje się pod bramkę gości.

70'

Płacze, żale, teatralne gesty. Flavio Paixao w końcu pokazał się na boisku.

1
67'

Lechia stara się wykorzystać liczebną przewagę. Momentami Legia przejmuje inicjatywę, ale gospodarze nie rzucają do przodu wszystkich sił.

62'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Pazdan.

1
57'

Sławomir Peszko uderzył z rzutu wolnego, Arkadiusz Malarz pewnie obronił.

56'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Ariel Borysiuk. Kontra Lechii i Borysiuk sfaulował Maka. Sędzia nie miał wątpliwości i pokazał graczowi Legii czerwoną kartkę!

5
3
55'

Uderzał Nemanja Nikolić, ale obrońca wybił piłkę z linii bramkowej! Po chwili sprzed pola karnego uderzył Guilherme, ale trafił w słupek!

55'

Obraz meczu nie ulega zmianie. Atakuje Legia, Lechia czeka na okazję do kontry.

51'

Stracony gol wyraźnie zaskoczył Legię, która nie potrafi zepchnąć do głębokiej defensywy gdańszczan.

47'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Grzegorz Kuświk. Cóż za początek Lechii! Gospodarze myślami byli chyba w szatni. Peszko był sam na sam z Malarzem, bramkarz obronił, piłkę dobijał Kuświk, ale obrońca wybił futbolówkę z linii, ale napastnik gości dobił do bramki!

2
5
46'

Gramy po przerwie!

4
45'

Doliczona została minuta.

2
44'

Klasyczny centro-strzał Maka, piłka przeleciała obok bramki mijając ją w sporej odległości.

42'

Uderzał Michał Chrapek, ale Arkadiusz Malarz był czujny i złapał piłkę.

40'

Po dłuższej przerwie zaatakowała Lechia, ale gracze Legii udanie wyszli z opresji.

37'

Dogranie do Nikolicia, który uderzył z narożnika pola bramkowego, ale trafił w stojącego tuż przed sobą golkipera Lechii.

34'

Przepychanki na boisku, Artur Jędrzejczyk miał pretensję do Chrapka o zbyt ostrą grę.

31'

Ariel Borysiuk uderzył z woleja sprzed pola karnego, ale wyraźnie przestrzelił.

30'

Z pola karnego uderzał Aleksandar Prijović, piłka odbijając się od bramkarza zmieniła tor lotu i trafiła w słupek!

28'

Żółtą kartkę otrzymał Sławomir Peszko.

26'

Przed bramką Malarza znalazł się Sebastian Mila, ale mocny strzał z narożnika pola bramkowego przeleciał ponad poprzeczką.

1
26'

Vanja Milinković-Savić zatrzymał w polu karnym Nikolicia, po chwili strzał Hlouska został zablokowany.

25'

Stracony gol ostudził zapędy Lechii. To Legia panuje na boisku. Dośrodkował Adam Hlousek, a Aleksandar Prijović w świetnej sytuacji źle trafił w piłkę.

23'

Żółtą kartkę otrzymał Adam Hlousek.

21'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ondrej Duda. Asystował mu Artur Jędrzejczyk. Składna akcja Legii, Jędrzejczyk z prawej strony dograł do Dudy, który mocno uderzył z ok. 10 metrów.

5
1
21'

Problemy ma Michał Mak, który wkrótce opuści boisko.

18'

Sporo pracy w bramce Legii ma Arkadiusz Malarz, który często musi wychodzić i uprzedzać graczy Lechii.

15'

Na trybunach przy Łazienkowskiej obecni są m.in. Kenneth Zeigbo oraz Grzegorz Rasiak. A na boisku wciąż żywe tempo gry.

13'

Szybkie tempo meczu od pierwszych minut. Obie drużyny są bardzo ofensywnie ustawione.

9'

Stojan Vranjes przedostał się z piłką w pole karne Lechii, ale jego strzał odbił Rafał Janicki!

1
5'

Kontra Lechii, piłka w polu karnym trafiła do Mili, którego strzał doskonale obronił Arkadiusz Malarz!

1
3'

Od początku w ataku Lechia. Przed momentem groźnie, ale minimalnie niecelnie uderzył Flavio Paixao.

1
19:46

Spotkanie poprowadzi Daniel Stefański (Bydgoszcz).

19:46

Rezerwa gospodarzy: Radosław Cierzniak, Michał Masłowski, Bartosz Bereszyński, Łukasz Broź, Tomasz Brzyski, Michał Kopczyński, Michaił Aleksandrow.

19:46

Rezerwa gości: Marko Marić, Aleksandar Kovacević, Martin Kobylański, Lukas Haraslin, Adam Buksa, Grzegorz Wojtkowiak, Paweł Stolarski.

19:46

Legia pokonując Lechię będzie o krok od zapewnienia sobie zwycięstwa w fazie zasadniczej. Gdańszczanie z kolei wciąż mają szansę na grę w grupie mistrzowskiej, ale nawet dwie wygrane mogą im nie dać prawa gry w pierwszej ósemce.