Akcja Prijovicia, ale strzał z okolic linii pola karnego był niecelny.

90+5'

Lech jeszcze się szamocze niczym ryba w sieci. Jednak patelnia już rozgrzana i... rybka za moment zostanie pożarta.

90+3'

Sędzia po raz drugi oszczędził Trałkę. Arbiter nawet nie odgiwzdał faulu Lechity na Guilherme!

90'

Sędzia przedłużył spotkanie o 7 minut. Przed laty w Warszawie w meczu Polonii z Wisłą sędzia także doliczył 7 minut, które odmieniły losy spotkania.

88'

Coś w tym jest.

88'

Łukasz Trałka brzydko potraktował Hamalainena i powinien otrzymać drugą żółtą kartkę w meczu. Sędzia Marciniak oszczędził gracza Lecha.

87'

Kasper Hamalainen omal nie znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem. Powrót Kędziory powstrzymał niemiłosiernie wygwizdywanego Fina.

86'

W kierunku Jędrzejczyka poleciały z trybun różne przedmioty. Pewien ligowiec na pewno leżałby już na boisku i trzymał za łokieć.

1
85'

Lech atakuje, ale nie potrafi oddać celnego strzału na bramkę Malarza.

83'

Po wrzutce z rogu głową ponad poprzeczką uderzył Paulus Arajuuri.

82'

Za moment na boisku pojawi się Kasper Hamalainen!

1
79'

Sprzed pola kanego uderzył Maciej Gajos, ale do jakości strzału sprzed tygodnia w Chorzowie brakowało bardzo, bardzo wiele.

77'

Legia Warszawa. Schodzi: Ondrej Duda. Wchodzi: Guilherme.

76'

Kwadrans do końca oraz sporo minut, które doliczy sędzia. Nic jednak nie wskazuje na to, że gospodarze złapią kontakt  Legią.

76'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Ondrej Duda.

Legia Warszawa
72'

Żółtą kartkę otrzymał Michaił Aleksandrow.

70'

Artur Jędrzejczyk ostro zaatakował w locie piłkę i zderzył się z Kędziorą. Zawodnik Lecha chwilę zbierał się z murawy.

1
67'

Znowu ciepło w polu karnym Legii, ale Nicki Bille Nielsen zamiast uderzać podał do Jóźwiaka i piłkę wybił obrońca gości.

66'

Po wrzutce z lewej strony główkował niewidoczny  Jóźwiak, ale źle trafił w piłkę i Malarz pewnie ją złapał.

65'

Minuty lecą i póki co niewiele wskazuje na to, że Lech miałby się podnieść.

63'

Kolejny raz pokazał się Nemanja Nikolić, który uderzył po indywidualnej akcji, ale efektem tylko rzut rożny dla Legii.

62'

Nemanja Nikolić zdobył gola, ale był na metrowym spalonym.

61'

Nemanja Nikolić z ostrego kąta technicznie uderzył, ale Jasmin Burić nie dał sie zaskoczyć.

60'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Trałka.

59'

W końcu sędzia Szymon Marciniak wznowił mecz, ale wciąż widoczność jest ograniczona.

58'

Niewiele

Mrok w głowach piłkarzy Lecha, mrok nad murawą stadionu w Poznaniu! Gra wciąż nie została wznowiona.

55'

Stadion znowu spowiła chmura dymu. Postaci Zbawiciela raczej nie ujrzymy w tej sytuacji. To znowu kibice dają znać o sobie. Sędzia przerwał grę.

52'

Tomasz Jodłowiec dośrodkował do Jędrzejczyka, który uderzył głową i piłka trafiła w poprzeczkę!

52'

Lech przeważa, szuka dziury w obronie Legii, ale drużyna z Warszawy gra bezbłędnie.

49'

Lech stara się zaatakować, ale Legia po przejęciu piłki nie zamierza jej długo rozgrywać tylko natychmiast wyprowadza kontrę.

47'

Darko Jevtić dośrodkowywał z rzutu wolnego, ale piłka nawet nie doleciała w pole karne!