Adam Gyurcso huknął z narożnika pola karnego tuż obok bramki Cracovii!

Druga połowa została przedłużona o trzy minuty.

89'

Niecelne uderzenie Murawskiego z 13 metrów.

86'

Świetna sytuacja Pogoni, ale strzał Korta z kilku metrów Sandomierski zdołał obronić!

86'

Kolejna próba Tomasa Vestenicky'ego z dystansu, ale i tym razem Dawid Kudła udanie interweniował.

85'

Jakub Czerwiński nie jest w stanie kontynuować gry. Pogoń będzie kończyła mecz w "10", bowiem limit zmian został wykorzystany już wcześniej.

83'

Murawski doskonałym podaniem uruchomił Przybeckiego, którego Wójcicki i Bejan nie byli w stanie dogonić, ale skrzydłowy Pogoni zakończył akcję strzałem, z obroną którego Sandomierski nie miał problemu.

81'

Gra wznowiona.

80'

Jakub Czerwiński jest opatrywany w polu karnym Cracovii.

78'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Erik Jendrisek.

76'

Fragment wyraźnej przewagi Pogoni.

73'

Efektowna dwójkowa akcja Korta ze Zwolińskim ale w jej końcowym fragmencie ten pierwszy z narożnika pola karnego uderzył daleko od bramki Cracovii.

72'

Nieudany strzał Jendriska z ponad 20 metrów. Kudła nie musiał interweniować.

69'

Wyrównało się spotkanie w Szczecinie. Wygląda na to, że piłkarze zbierają siły na to, by depnąć w ostatnim kwadransie.

66'

Erik Jendrisek uderzył groźnie z linii pola karnego, ale Dawid Kudła znów nie dał się zaskoczyć.

64'

Dawid Kudła z dużymi problemami sparował na rzut rożny uderzenie Tomasa Vestenicky'ego z narożnika pola karnego.

61'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Zwoliński.

Pogoń Szczecin
1
59'

Świetny mecz w Szczecinie. Starcie godne walki o ligowe podium.

56'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Dawid Kort. Asystował mu Łukasz Zwoliński.

Ależ wejście Korta! Gyurcso zagrał w polu karnym Cracovii do Zwolińskiego, który po chwili spod końcowej linii dograł piłkę przed bramkę Pasów do Korta, a ten wpakował ją do siatki gości!

1
1
53'

Adam Gyurcso chciał zaskoczyć Grzegorza Sandomierskiego strzałem z rzutu wolnego zza linii bocznej pola karnego, ale bramkarz Pasów skutecznie interweniował.

52'

Żółtą kartkę otrzymał Florin Bejan.

48'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mateusz Wdowiak.

20-letni skrzydłowy Cracovii huknął z 25 metrów tak, że piłka wpadła w samo okienko bramki Pogoni! CO ZA GOL WYCHOWANKA PASÓW!

46'

Początek drugiej połowy. Od środka Cracovia.

45'

Pierwsza połowa przedłużona o minutę.

45'

Świetna kontra Pogoni! W jej końcowej fazie Murawski uruchomił prostopadłym Gyurcso, a ten uderzył i obok Sandomierskiego, i obok bramki Cracovii.

40'

Frączczak zagrał za linię obrony Cracovii do Dwaliszwiliego, dzięki czemu Gruzin stanął oko w oko z Sandomierskim, ale stracił panowanie nad piłką.

38'

Fatalny błąd Polczaka, który zbyt krótko zagrał do Sandomierskiego. Piłkę przejął Dwaliszwili, ale z ostrego kąta uderzył obok bramki Cracovii.

37'

Żółtą kartkę otrzymał Adam Frączczak.

34'

Teraz do głosu doszła Pogoń, ale gospodarze nie potrafią zagrozić bramce Sandomierskiego.

1
31'

Cracovia idzie za ciosem. Pogoń w głębokiej defensywie.

29'

To pierwszy gol Vestenicky'ego w seniorskiej piłce. Słowak wcześniej zdobywał bramki tylko w juniorskich i młodzieżowych reprezentacjach Słowacji oraz we włoskiej Primaverze.

26'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Tomas Vestenicky. Asystował mu Mateusz Cetnarski.

Co za gol Słowaka! Cetnarski wycofał piłkę do Vestenicky'ego, a ten huknął z 17 metrów w samo okienko bramki Pogoni!

23'

Niecelne uderzenie Zwolińskiego z 18 metrów. Napastnik Pogoni chciał przelobować Sandomierskiego, ale posłał piłkę nad bramką Cracovii.

1
17:57

Cracovia. Schodzi: Hubert Wołąkiewicz. Wchodzi: Tomas Vestenicky.

Obrońca Pasów musiał zejść z powodu kontuzji.

19'

Pasy na razie biją głową w mur.

15'

Cracovia stara się przejąć inicjatywę, ale Pogoń nie pozwala jej na rozgrywanie piłki przed swoim polem karnym.

12'

Centymetrów zabrakło Dwaliszwiliemu, by zamienić na gola centrę Gyurcso z lewego skrzydła!

9'

Paweł Jaroszyński huknął z ok. 30 metrów, ale Kudła nie musiał interweniować.

8'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Adam Gyurcso.

Węgier pokonał Grzegorza Sandomierskiego perfekcyjnym uderzeniem z rzutu wolnego!

7'

Pogoń ma rzut wolny z ok. 20 metrów od bramki Cracovii. To dobra pozycja dla Ricardo Nunesa i Adama Gyurcso.

6'

Oba zespoły starają się cierpliwie budować akcje.

3'

Spokojne pierwsze minuty w Szczecinie. Gra toczy się w środku pola.

17:57

Sędzia Tomasz Kwiatkowski wyprowadza zespoły na boisku. Pogoń zagra w koszulkach w granatowo-bordowe pasy oraz granatowych spodenkach i getrach. Cracovia wystąpi w koszulkach w biało-czerwone pasy oraz białych spodenkach i getrach.

16:51

Mecz Pogoń - Cracovia to starcie najlepszej wespół z Legią defensywy ligi i drugiego najskuteczniejszego po Legii ataku. Portowcy stracili do tej pory tylko 27 bramek, a Cracovia strzeliła 54 gole.

16:51

Cracovię w Szczecinie poprowadzi nie Jacek Zieliński, a jego asystent Piotr Górecki. To efekt kary, jaką opiekun Pasów otrzymał od Komisji Ligi po ostatnim spotkaniu z Legią Warszawa.

16:51

W meczu, którego stawką jest miejsce na najniższym stopniu podium Ekstraklasy trener Cracovii, Jacek Zieliński nie może skorzystać z pauzujących za kartki Bartosza Kapustki i Deleu, chorego Huberta Adamczyka i przede wszystkim kontuzjowanego Damiana Dąbrowskiego, który z powodu urazu barku w tym sezonie już nie zagra.

16:45

Jesienią w Krakowie Pasy ograły Portowców aż 4:1 po dwóch golach Denissa Rakelsa i trafieniach Marcina Budzińskiego oraz Mateusza Cetnarskiego.