Zagłębie umiejętnie oddala zagrożenie od własnego pola karnego.

Leandro został uderzony łokciem, ale Daniel Stefański był innego zdania i przyznał piłkę przyjezdnym.

90'

Arbiter doliczył 4 minuty.

89'

Arkadiusz Woźniak chciał zaskoczyć Bartkusa z bardzo dalekiej odległości. Ostatecznie futbolówka wylądowała za bramką.

88'

Grzegorz Piesio! Piłkę uderzoną przez zawodnika Górnika sprzed linii bramkowej wybił obrońca Miedziowych!

86'

Grzegorz Piesio nie zdołał opanować futbolówki, która trafiła pod nogi Kubickiego.

85'

Jeden z zawodników Górnika Łęczna został złapany na spalonym.

83'

Łukasz Tymiński... siła była, precyzji zabrakło.

81'

Filip Starzyński przegrał pojedynek z Łukaszem Mierzejewskim.

79'

Czas ucieka, niewiele wskazuje na to, że Zagłębie da sobie zrobić krzywdę.

73'

Kolejna bardzo dobra udana interwencja Dąbrowskiego po dośrodkowaniu Tomasza Nowaka.

71'

Około dwudziestu minut do zakończenia tego spotkania. Jak myślicie, Górnik będzie w stanie doprowadzić do remisu?

69'

Zagłębie od kilkunastu minut skupione na defensywie.

65'

Dośrodkowanie Tomasza Nowaka, ale znów zabrakło wykończenia.

64'

Gospodarze przycisnęli, zresztą nie mają innego wyjścia. Za chwilę wznowią grę z rzutu wolnego w bocznym sektorze boiska.

63'

Ogromny tłok na linii pola karnego Zagłębia. Próbowali Świerczok, Bonin, ale w obu sytuacjach górą rywale.

61'

Tomasz Nowak źle przyjął piłkę i to dlatego jego strzał zdążyli zablokować obrońcy.

59'

Górnik próbuje się pozbierać. Blisko stojący siebie zawodnicy Zagłębia utrudniają im zawiązanie akcji.

57'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Jarosław Kubicki.

KGHM Zagłębie Lubin
56'

Coraz większe niezadowolenie wśród miejscowych kibiców.

53'

Miedziowi chcą iść za ciosem. Spokojne wymienianie podań.

50'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jarosław Kubicki. Asystował mu Krzysztof Piątek.

Jarosław Kubkicki dopadł do zagrania Piątka i mimo naciskającego go Bogusławskiego zdołał uderzyć między nogami golkipera łęcznian!

1
48'

Nieporozumienie w polu karnym Górnika. Gospodarze mieli dużo szczęścia, ponieważ żaden z rywali tego nie wykorzystał.

46'

Druga połowa rozpoczęta!

45'

Słupek ratuje zespół Górnika! Dorde Cotra przymierzył naprawdę ciekawie!

44'

Rzut wolny dla lubinian tuż przed linią pola karnego. Będzie gorąco?

43'

Piłka w rękach Bartkusa, ten chciał szybko wznowić, ale kolejnym odbiorem w środkowej strefie popisał się Kubicki.

41'

Świerczok! Ależ niewiele brakowało! Minimalnie niecelny strzał głową po wrzutce Danielewicza!

40'

Grzegorz Bonin dobrze blokowany przez Dorde Cotre. Korner dla Górnika.

39'

Jak zareagują podopieczni trenera Szatałowa? Wydawało się, że złapali rytm, ale to rywal wykorzystał chwilę gapiostwa w obronie.

37'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Krzysztof Piątek.

Dziugas Bartkus zatrzymał groźny strzał Filipa Starzyńskiego, ale przy dobitce Krzysztofa Piątka nie miał już nic do powiedzenia!

1
37'

Dośrodkowanie Filipa Starzyńskiego padło łupem dobrze piąstkującego Bartkusa.

36'

Dorde Cotra wywalczył korner dla swojego zespołu.

35'

Kolejne niecelne zagranie Kubickiego. Niestety, ale takich prostych strat jest w tym spotkaniu od groma.

33'

Pół godziny gry za nami. Nie mieliśmy jeszcze ani jednej stuprocentowej sytuacji.

31'

Gospodarze zaczynają zyskiwać delikatną przewagę. Jakub Świerczok długo się nie zastanawiał, dostał piłkę i chwilę później spróbował szczęścia w uderzeniu z dystansu. Decyzja odważna, wykonanie jednak do poprawy.

30'

Dziugas Bartkus bez problemy przechwycił zbyt głęboką centrę Filipa Starzyńskiego.

29'

Taktyczny faul Tomasza Nowaka, okazja ze stojącej piłki dla Zagłębia.

28'

Sytuacyjny strzał Grzegorza Bonina, Polacek spokojnie zatrzymał futbolówkę.

26'

Filip Starzyński dośrodkował z prawej strony, piłka spadła na głowę Łukasza Mierzejewskiego.

25'

Tomasz Nowak zdecydował się na uderzenie z dystansu. Wyglądało to trochę na próbę rozpaczy, Górnik ma problem z konstruowaniem swoich ataków.

22'

Strata, aut, strata, aut i tak od dłuższego czasu.

20'

Dużo piłkarskich szachów. Mamy nadzieję, że doczekamy się emocji.

18'

Jakub Świerczok miał trudną piłkę, zrobił jednak z tego pożytek i wywalczył rzut wolny.

17'

To drużyna Piotra Stokowca próbuje dłużej budować swoje ataki. Górnik czeka na okazję do kontrataku.

15'

Bardzo dobra wrzurtka Bonina, futbolówka trafiła do Krzysztofa Danielewicza, lecz ten nie zdołał oddać czystego strzału.