Zieliński rozbawił kibiców Napoli. "Hit internetu"

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / twitter.com/BartekSzulga / Piotr Zieliński
Twitter / twitter.com/BartekSzulga / Piotr Zieliński

Piotr Zieliński o mało nie został ukarany żółtą kartką przez sędziego meczu z Milanem za protestowanie podczas analizy VAR. Sytuacja wyglądała dosyć zabawnie.

"Hitem internetu wśród kibiców Napoli jest Piotr Zieliński, który, opatulony w klubowy kocyk już po zejściu z boiska, protestował w momencie varowania gola dla Milanu" - napisał na Twitterze Bartosz Szulga, dziennikarz sportowy i wielki fan SSC Napoli.

Na zamieszczonym nagraniu (patrz poniżej) widzimy reprezentanta Polski podczas końcowych sekund meczu Serie A z Milanem (1:0). "Zielu", który zszedł z boiska w 77. minucie, z dużym zainteresowaniem obserwował sędziego, który na monitorze sprawdzał kontrowersyjną sytuację.

W pewnym momencie widać, jak sędzia techniczny odsuwa Zielińskiego. Arbiter ostatecznie anulował gola Francka Kessiego z powodu spalonego Oliviera Girouda i goście mogli cieszyć się ze zwycięstwa.

Duża w tym zasługa Zielińskiego, który asystował przy bramce zdobytej przez Eljifa Elmasa w 5. minucie spotkania na San Siro w Mediolanie (więcej TUTAJ).

Zobacz: Zieliński nie zawiódł w hicie Serie A. Idealne dośrodkowanie [WIDEO]