Niemieckie media doceniły "Lewego". Na pierwszym planie jednak inny zawodnik

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Roland Krivec / Na zdjęciu: Serge Gnabry
Getty Images / Roland Krivec / Na zdjęciu: Serge Gnabry

Bayern Monachium rozgromił VfB Stuttgart na wyjeździe aż 5:0. Robert Lewandowski i Serge Gnabry strzelali gole i to o nich najczęściej wspominały niemieckie media. Nie zapomniano też o rekordzie Gerda Muellera, którego znów nadgonił Polak.

Sport Bild: "Trzy trafienia w pięć minut! Bramkowe fajerwerki Lewandowskiego i Gnabry'ego!"

Dziennikarze niemieckiego tabloidu "Bild" przypominają, że jest to największa porażka VfB Stuttgart na swoim stadionie od 1994 roku. Ich zdaniem Julian Nagelsmann jest na świetnej drodze, aby zdobyć tytuł mistrzowski z Bayernem Monachium.

sport1.de: "Gnabry prowadzi Bawarczyków do zwycięstwa"

Portal sport1.de przyznał, że Serge Gnabry podczas wtorkowego wieczoru stał się koszmarem VfB Stuttgart. Zwrócono też uwagę, że zdobywca hat-tricka "przygotował" bramki Robertowi Lewandowskiemu.

sport.de: "Pięć szalonych minut! FC Bayern nastrzelał Stuttgartowi"

Ponownie na pierwszym planie nie kto inny a Serge Gnabry. Dziennikarze sport.de docenili pierwszą bramkę reprezentanta Niemiec w meczu przeciwko VfB Stuttgart. Trafieniem pomocnika Bayernu Monachium zachwycał się sam Lothar Matthaeus.

Bild.de: "Show Gnabry'ego i nowe obawy o Comana!"

Niemiecki tabloid wspomniał o kontuzji Kingsleya Comana, który zszedł z boiska w 27. minucie. Zastąpił go Leroy Sane. Zwrócono uwagę jednak na Roberta Lewandowskiego, który wyrównał rekord Bundesligi Gerda Muellera w strzelonych golach w jednym roku kalendarzowym. Polak ma ich już 42 na koncie.

"Kicker": "Uwolniony Gnabry w końcu strzela dla Bayernu"

Dziennikarze magazynu "Kicker" wzięli pod lupę dwóch zawodników - Roberta Lewandowskiego i Serge'a Gnabry'ego. Nic dziwnego, bo obaj rozgromili rywala na jego terenie aż 5:0.

Zobacz też: Marcin Samsel, specjalista ds. bezpieczeństwa: Nie może być żadnych układów z kibicami Agent Luquinhasa po chuligańskim ataku: Piłkarz jest przestraszony i nieufny!