Na meczu padły strzały z trybun. Trener został trafiony pociskiem (wideo)

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / Na zdjęciu: atak paniki w meczu Huracan Las Heras - Ferro Carril Oeste General Pico

Szokujące sceny miały miejsce podczas meczu piłkarskiego. Na nagraniu widać, jak trener nagle obrywa pociskiem i pada na murawę. Na stadionie nagle wybuchła wielka panika.

Huracan Las Heras podejmował drużynę Ferro Carril Oeste General Pico w argentyńskiej trzeciej lidze. Gospodarze w trakcie pierwszej połowy prowadzili 3:1. W 34. minucie spotkanie jednak zostało przerwane, a na stadionie działy się dantejskie sceny.

W pewnym momencie z trybun zaczęto strzelać do zawodników. Piłkarze wpadli w panikę i zaczęli w popłochu uciekać do szatni. Jedna osoba jednak została ranna.

Pechowcem był trener gości. Na nagraniu, które trafiło do sieci, widać, jak Mauricio Romero w pewnym momencie obrywa pociskiem i upada. Na szczęście przeżył.

- Nagle usłyszeliśmy strzały. Trafiła mnie kula, ale miałem szczęście, że odsunąłem rękę i kula przeleciała przez pachę. Kilka centymetrów dalej i doszłoby do tragedii. W pierwszej chwili pomyślałem o rodzinie i trójce dzieci. To było przerażające - komentuje szkoleniowiec.

Mecz został przerwany. Argentyńskie media na razie informują jedynie, że klub Huracan musi liczyć się z bardzo surowymi karami.

FIFA ukarała rywali Polaków! Stadion Narodowy bez kibiców gości >> Robi się nerwowo. Kibice Legii Warszawa mają dość >>