Kuriozalne słowa Szczęsnego po przerwaniu meczu z Albanią. Wszystko nagrała kamera

Zdjęcie okładkowe artykułu: YouTube / Łączy Nas Piłka / Na zdjęciu: Wojciech Szczęsny w szatni podczas przerwy w meczu Albania - Polska

Na kanale "Łączy nas piłka" w serwisie YouTube udostępniono film "Kulisy meczu Albania - Polska". Żart Wojciecha Szczęsnego w szatni był - delikatnie mówiąc - nie na miejscu.

Film "JESTEŚMY SILNIEJSI! Kulisy meczu Albania - Polska (0:1)" na kanale "Łączy nas piłka" w serwisie YouTube pokazuje m.in. atmosferę w szatni reprezentacji Polski po tym, jak sędzia przerwał mecz eliminacji MŚ 2022 z powodu skandalicznego zachowania albańskich kibiców.

- Sytuacja jest taka, że chcą odczekać 5-10 minut, żeby trybuny się uspokoiły. Najprawdopodobniej, jeśli jeszcze raz rzucą butelkę, to jest koniec - przekazał naszym piłkarzom Jakub Kwiatkowski, rzecznik PZPN.

Na to odezwał się Wojciech Szczęsny. - To niech nasi rzucają z góry - skwitował bramkarz Juventusu, śmiejąc się. Polscy fani zajmowali jeden z górnych sektorów na stadionie w Tiranie.

Na szczęście, kibice Biało-Czerwonych nie posłuchali Szczęsnego i nie doszło do jeszcze większego skandalu. Zawody po wznowieniu udało się dokończyć i podopieczni Paulo Sousy mogli cieszyć się z końcowego zwycięstwa.

W szatni zaraz po Kwiatkowskim pojawił się też Sousa. Portugalski trener nakazał... pomagać Janowi Bednarkowi, który miał już wtedy na koncie żółtą kartkę i istniała obawa, że może nie dokończyć meczu.

Zobacz: Senator od Zbigniewa Ziobry był na meczu w Albanii. Mówi, co tam się działo Wszystko jasne. Znane ceny biletów na Polska - Węgry i kiedy ruszy sprzedaż