Trwa świetna seria polskiego napastnika (wideo)

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Perry McIntyre / Na zdjęciu: piłkarze Philadelphia Union. W środku: Kacper Przybyłko

Kacper Przybyłko ma ostatnio bardzo dobry czas. Polski napastnik zdobył kolejnego gola w Major League Soccer i znacznie poprawił swoje statystyki.

W domowym spotkaniu z Portland Timbers 28-latek trafił do siatki w 26. minucie, pokonując Logana Ketterera głową po dośrodkowaniu Kaia Wagnera z rzutu wolnego.

To nie był jednak koniec! Po kolejnych pięciu minutach gospodarze prowadzili już 2:0, a tym razem Kacper Przybyłko asystował, strącając piłkę po rzucie rożnym. Po tym zagraniu gola strzelił Sergio Santos.

Philadelphia Union zwyciężyła ostatecznie 3:0 i po rozegraniu ośmiu spotkań nowego sezonu zajmuje 2. miejsce w tabeli konferencji wschodniej z dorobkiem 14 pkt. (to o trzy mniej niż ma liderujące New England Revolution).     Polak wyszedł w podstawowym składzie i przebywał na boisku do 92. minuty. Wtedy zastąpił go Anthony Fontana.

Przybyłko zdobywał bramki w trzech z ostatnich czterech spotkań. Oprócz tych trafień, ma też na koncie dwie asysty.

Philadelphia Union - Portland Timbers 3:0 (2:0) 1:0 - Kacper Przybyłko 26' 2:0 - Sergio Santos 31' 3:0 - Jack Elliott 63'

Czytaj także: Od handlu zegarkami do rewelacji PKO Ekstraklasy. Tak się wykuwa mocne charaktery Lech Poznań rozbija bank na transferach. Zarobił już niebotyczną sumę

Brakuje ci Kacpra Przybyłki w reprezentacji Polski?