"Nie rozumiesz?". Trener Chelsea zbeształ swoją gwiazdę podczas meczu

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP/EPA / JOHN SIBLEY / Na zdjęciu: Thomas Tuchel (Chelsea) podczas meczu z Evertonem

Na trybunach nie ma kibiców, więc niektóre komendy trenerów łatwo można wychwycić podczas transmisji telewizyjnej. Thomas Tuchel, szkoleniowiec Chelsea FC, mocno zdenerwował się na swojego rodaka Timo Wernera. Jak przywołał go do porządku?

"Timo, Timo, ile jeszcze będziesz grać na lewej stronie? Masz grać na prawej. A od kwadransa grasz na lewej. Nie rozumiesz?" - wypalił do Timo Wernera Thomas Tuchel, trener Chelsea FC.

Do niecodziennej sytuacji doszło w 26. minucie poniedziałkowego meczu Premier League pomiędzy Chelsea a Evertonem, przy stanie 0:0.

"Zaleta pustych stadionów? Wszystko słychać" - podsumowali dziennikarze niemieckiego Sky Sport, którzy dokładnie opisali, co mówił Tuchel.

Timo Werner gola Evertonowi nie strzelił, ale jego zespół wygrał 2:0 - po samobójczym trafieniu Bena Godfreya i bramce Kaia Havertza (relacja TUTAJ>>).

Niemiec grał do 90. minuty (zastąpił go Christian Pulisić). Jak zauważa "Bild", nie dąsał się na Tuchela. Gdy schodził z boiska, podał mu rękę.

To pierwszy sezon Timo Wernera w Chelsea. Oczekiwania wobec byłego napastnika RB Lipsk były zdecydowanie większe. Na razie strzelił on tylko 5 goli w 27 spotkaniach Premier League.