Bundesliga. Niemcy szybko "ustrzelili" Rafała Gikiewicza. Musieli się jednak napracować (wideo)

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Harry Langer / Na zdjęciu: Rafał Gikiewicz
Getty Images / Harry Langer / Na zdjęciu: Rafał Gikiewicz

Rafał Gikiewicz dwoił się i troił, ale w meczu Borussia M'gladbach - FC Augsburg skapitulował już w 5. minucie, gdy silnym strzałem pokonał go Florian Neuhaus.

Gracze Borussii M'gladbach od pierwszych minut ruszyli do ataku i szybko doszli celu - Rafał Gikiewicz robił jednak co mógł.

Dwa pierwsze strzały 33-letni bramkarz zdołał wybronić, ale przy drugiej dobitce był już bez szans. Florian Neuhaus dopadł do piłki w okolicach 15 metra i bez namysłu oddał mocny, precyzyjny strzał - Polak był bez szans.

Przystępując do meczu ekipa z Augsburga w ligowej tabeli Bundesligi traciła do Borussii M'gladbach punkt. Przed starciem gospodarze byli jednak zdecydowanym faworytem tego spotkania.

Po pierwszej połowie meczu na Borussia-Park wynik brzmi 1:0, a gospodarze oddali już cztery celne strzały na bramkę Gikiewicza.