Bundesliga. "Bramka za dwa?". Fenomenalny gol Valentino Lazaro (wideo)

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / ELEVENSPORTSPL / Gol Valentino Lazaro przeciwko Bayerowi Leverkusen
Twitter / ELEVENSPORTSPL / Gol Valentino Lazaro przeciwko Bayerowi Leverkusen

Ozdobą meczu Bundesligi Bayer 04 Leverkusen - Borussia M'gladbach (4:3) było trafienie Valentino Lazaro w 94. minucie. Akcję Austriaka można oglądać na okrągło.

Bayer 04 Leverkusen pokonał Borussię M'gladbach (4:3) w ostatnim meczu 7. kolejki niemieckiej Bundesligi. W spotkaniu na BayArenie padł gol z gatunku "stadiony świata", którego autorem w 94. minucie był Valentino Lazaro.

"Gol sezonu w tym sezonie Bundesligi? Zobaczcie to fenomenalne trafienie Valentino Lazaro! Można oglądać na okrągło!" - skomentowano na twitterowym koncie Eleven Sports, gdzie zamieszczono wideo z efektownym golem gracza Borussii.

"Jeżeli można by przyznać jakąś wartość tej bramce, to należałoby się to... trafienie za dwa. Klasa, klasa, klasa! Podsumowanie tego spotkania. Taka bramka!" - ocenili komentatorzy Eleven Sports.

Gol austriackiego pomocnika nie zapewnił jednak gościom nawet remisu. Bayer po świetnym widowisku wygrał 4:3 i po siedmiu kolejkach zajmuje 4. miejsce w tabeli Bundesligi (15 pkt.). Borussia plasuje się na 7. pozycji (11 pkt.).

Zobacz: Bundesliga. Wielkie emocje w Wolfsburgu i Leverkusen. TSG 1899 Hoffenheim kontynuuje złą serię VAR nie uznał bramki Lewandowskiego. Mistrzowska reakcja Borussii Dortmund w social media