PKO Ekstraklasa. Podbeskidzie - Raków. Zdjęcie nogi Sitka po faulu Wilusza. Fatalny obrazek

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP / Andrzej Grygiel / Na zdjęciu: Maksymilian Sitek w starciu z Maciejem Wiluszem

W siódmej minucie meczu Podbeskidzie Bielsko-Biała - Raków Częstochowa (1:4) brutalnie potraktowany został Maksymilian Sitek. Po spotkaniu jego menedżer Marcin Lewicki pokazał skutki faulu Macieja Wilusza.

[tag=12080]

Maciej Wilusz[/tag] rozpoczął piątkowy pojedynek w Bielsku-Białej bardzo agresywnie. Już w siódmej minucie ostro zaatakował Maksymiliana Sitka. Sędzia Damian Sylwestrzak uznał, że to przewinienie kwalifikowało się na żółtą kartką.

Sprawa wyglądała na poważną. Początkowo wydawało się jednak, że mimo to Sitek będzie kontynuował swój udział w tym spotkaniu.

Niestety, w 17. minucie przegrał walkę z bólem. Nie był w stanie grać dalej. W związku z tym został zastąpiony przez Filipa Laskowskiego.

Po spotkaniu w Bielsku-Białej menedżer Sitka pokazał, jak wygląda noga jego podopiecznego po tym zdarzeniu. Dorzucił też komentarz.

"Noga Maxa Sitka, piłkarza Podbeskidzia Bielsko-Biała... Należy się czerwień i koza. Na kilka meczów" - napisał Marcin Lewicki na Twitterze.

Dodajmy, że w meczu otwierającym 4. kolejkę PKO Ekstraklasy Raków Częstochowa wygrał na wyjeździe z Podbeskidziem Bielsko-Biała 4:1. Gościom pomogli bielszczanie, którzy w pierwszej połowie sprokurowali trzy rzuty karne. Wszystkie zostały wykorzystane.

> Transfery. Liverpool FC może pozyskać kolejnego zawodnika. Diogo Jota blisko klubu