Premier League. Zobacz skrót meczu Manchester United - Crystal Palace (wideo)

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Na zdjęciu: Patrick van Aanholt
Materiały prasowe / Na zdjęciu: Patrick van Aanholt

Manchester United przegrał 1:2 z Crystal Palace w trzeciej kolejce Premier League. Dla gości było to pierwsze od 29 lat zwycięstwo na Old Trafford. Zobacz skrót z tego spotkania.

To nie był udany mecz dla Manchesteru United. Zespół prowadzony przez Ole Gunnara Solskjaera sensacyjnie przegrał z Crystal Palace. Goście już od 32. minuty prowadzili po trafieniu Jordana Ayewa, a później długo utrzymywali korzystny rezultat. Manchester United nie był w stanie doprowadzić do wyrównania nawet wtedy, gdy wykonywał rzut karny. Egzekwujący go Marcus Rashford trafił w słupek.

W 89. minucie Czerwone Diabły doprowadziły do wyrównania. Gola zdobył Daniel James. Fani gospodarzy liczyli, że w doliczonym czasie gry ich ulubiony zespół zada kolejny cios, ale to Crystal Palace przechyliło szalę zwycięstwa na swoją stronę. Wszystko dzięki Patrickowi van Aanholtowi, który wykorzystał błąd defensywy rywali.

Po trzech kolejkach Manchester United ma na swoim koncie cztery punkty i zajmuje piąte miejsce w tabeli. Taki sam dorobek punktowy ma Crystal Palace, ale sklasyfikowane jest na dziesiątej pozycji.

Skrót meczu Manchester United - Crystal Palace:

Zobacz także: Serie A. Piotr Zieliński sprokurował karnego. Polak ofiarą nowych przepisów Serie A. Fiorentina - SSC Napoli. Carlo Ancelotti obrażany podczas meczu we Florencji