Premier League. Liverpool - Norwich City. Alisson doznał kontuzji podczas wybijania piłki

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Martin Rickett/PA Images / Na zdjęciu: Alisson
Getty Images / Martin Rickett/PA Images / Na zdjęciu: Alisson

Niezwykle pechowo mecz otwarcia Premier League zakończył się dla Alissona. Bramkarz Liverpoolu doznał kontuzji podczas wybijania piłki. Musiał opuścić boisko, a zastąpił go Adrian.

Liverpool FC świetnie rozpoczął tegoroczne rozgrywki Premier League. Po niespełna pół godziny gry podopieczni Juergena Kloppa prowadzili z Norwich już 3:0 i wydawało się, że wszystko idzie zgodnie z planem.

W 37. minucie, podczas wybijania piłki, niefortunnie pośliznął się bramkarz Liverpoolu Alisson. Szybko pojawili się przy nim fizjoterapeuci. Choć bramkarz otrzymał niezbędną pomoc medyczną, nie był w stanie kontynuować gry.

Jego miejsce w bramce "The Reds" zajął pozyskany niedawno z West Ham United Adrian. 32-latek dołączył do wicemistrza Anglii po tym jak zespół opuścił Simon Mignolet.

Na tę chwilę nie wiadomo, jak długo potrwa przerwa Alissona, nie wydano bowiem jeszcze oficjalnego komunikatu dotyczącego jego kontuzji.

Kolejny mecz Liverpool rozegra już w najbliższą środę (14 sierpnia). "The Reds" zagrają o Superpuchar UEFA z Chelsea FC. Trzy dni później na wyjeździe zmierzą się w spotkaniu ligowym z Southampton FC.