ICC. Juventus - Tottenham. Kane ośmieszył Szczęsnego. Tak padł gol z połowy boiska (wideo)

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / IntChampionsCup / Na zdjęciu: Wojciech Szczęsny
Twitter / IntChampionsCup / Na zdjęciu: Wojciech Szczęsny

Wojciech Szczęsny nie będzie miło wspominał meczu Juventusu Turyn z Tottenhamem Hotspur w ramach International Champions Cup. Jego zespół przegrał 2:3, a polski bramkarz wpuścił bramkę niemal z połowy boiska. Zobacz to trafienie.

Do niecodziennej sytuacji doszło w doliczonym czasie gry (93. minuta). Wówczas piłkarze Juventusu Turyn fatalnie stracili piłkę w okolicy linii środkowej boiska. Do futbolówki dopadł Harry Kane, uderzył bez namysłu i przelobował wysoko ustawionego Wojciecha Szczęsnego.

Polski golkiper próbował jeszcze interweniować i wybronić strzał Kane'a, ale jego starania zakończyły się niepowodzeniem. Piłka wpadła do siatki, bądź co bądź ośmieszając bramkarza reprezentacji Polski (a pośrednio też jego kolegów z Juventusu, którzy doprowadzili do całej akcji).

Nic dziwnego, że trafienie Kane'a zostało uznane bramką dnia na International Champions Cup. - Kane, co Ty zrobiłeś?! Niesamowite! Co za bramka! - ekscytowali się angielscy komentatorzy.

Bramka Harry'ego Kane'a:

Dzięki bramce Harry'ego Kane'a tuż przed końcowym gwizdkiem, Tottenham Hotspur wygrał spotkanie z Juventusem Turyn 3:2, rywalizację w ICC rozpoczynając od zwycięstwa. Relację z tych zawodów przeczytasz TUTAJ.