Niesmaczne zachowanie sfrustrowanego Gonzalo Higuaina. Nie spodobało się kibicom

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Clive Rose / Gonzalo Higuain
Getty Images / Clive Rose / Gonzalo Higuain

Gonzalo Higuain znalazł się pod ostrzałem fanów. Piłkarz Chelsea został przyłapany na nagraniu, jak splunął na poręcz, schodząc tunelem na boisko.

Tunnel Cam to jedna z atrakcji, którą Manchester City serwuje kibicom podczas meczów domowych klubu. Piłkarze i inne osoby, które tunelem wędrują w stronę boiska, zapominają o obecności kamery i często można wyciągnąć ciekawe smaczki z oglądania takiego nagrania.

Tak było i tym razem, kiedy w Manchesterze gościł zespół Chelsea. Kamera przyłapała Gonzalo Higuaina, który wyraźnie sfrustrowany podążał za kolegami i splunął na poręcz zamocowaną przy schodach. Takie zachowanie zdecydowanie nie spodobało się kibicom. Na wideo można to zobaczyć od 15:50.

Pozytywniejszym wydarzeniem było to, co powiedziała klubowa maskotka, a raczej człowiek ukrywający się w stroju maskotki. Rzucił do Sergio Aguero: "Zdobądź dziś hattricka, kolego". Co ciekawe, tak właśnie się stało.

Spotkanie zakończyło się wysokim zwycięstwem gospodarzy. Manchester City wygrał 6:0. Wynik otworzył Sterling już w czwartej minucie. Później rezultat podwyższył Aguero, trafiając do bramki rywali z dwóch metrów, a sześć minut później zanotował kolejnego gola.

Ilkay Gundogan zdobył czwartą bramkę, a potem wspomnianego hattricka zdobył Aguero. Rywali dobił Sterling, przez co Chelsea w niezbyt dobrych nastrojach opuściła Manchester.