Bundesliga: zobacz bramkę i asystę przewrotką Roberta Lewandowskiego w starciu z Schalke 04 Gelsenkirchen (wideo)

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Sebastian Widmann/Bongarts / Na zdjęciu: Robert Lewandowski
Getty Images / Sebastian Widmann/Bongarts / Na zdjęciu: Robert Lewandowski

Robert Lewandowski dołożył swoją sporą cegiełkę do zwycięstwa Bayernu Monachium z Schalke 04 Gelsenkirchen (3:1) w meczu 21. kolejki Bundesligi. Zobacz gola i asystę reprezentanta Polski.

Lewandowski trafił do siatki w 27. minucie po podaniu od Jamesa Rodrigueza. Polak w sytuacji sam na sam mocnym strzałem pokonał Ralfa Faehrmanna.

Natomiast w 57. minucie polski napastnik Bayernu przewrotką zagrał futbolówkę do Serge'a Gnabry'ego, który głową posłał piłkę do bramki.

Czytaj też: -> Bundesliga: Bayern Monachium odrabia straty. Kapitalny Robert Lewandowski. Gol i asysta Polaka -> Robert Lewandowski napisał historię. Alianz Arena takiego strzelca jeszcze nie miała