15-latek zdobył gola w I lidze

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / KAROL SLOMKA / 400mm.pl / Na zdjęciu: Kacper Sadłocha
WP SportoweFakty / KAROL SLOMKA / 400mm.pl / Na zdjęciu: Kacper Sadłocha

Kacper Sadłocha błysnął w 17. kolejce I ligi. 15-letni napastnik Stali Mielec zdobył gola na 4:0 w meczu ze Stomilem Olsztyn.

Sadłocha na boisko wszedł w 75. minucie, zmieniając Grzegorza Tomasiewicza. Już sześć minut później strzelił gola i ustalił wynik meczu na 4:0. W chwili zdobycia bramki miał 15 lat i 337 dni.

Stomil Olsztyn jest dla Sadłocha szczęśliwy. To właśnie ze Stomilem młody napastnik zadebiutował w pierwszej drużynie Stali Mielec, w maju tego roku.

Po 17 kolejkach I ligi liderem jest Raków Częstochowa z pięcioma punktami przewagi nad ŁKS-em Łódź. Stal Mielec zajmuje piąte miejsce z 25 punktami na koncie.