Finał Ligi Mistrzów. Dramat Salaha i Carvajala! Zeszli z boiska przed przerwą

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / David Ramos / Na zdjęciu: Mohamed Salah
Getty Images / David Ramos / Na zdjęciu: Mohamed Salah

Nie tak Mohamed Salah (Liverpool) i Dani Carvajal (Real Madryt) wyobrażali sobie finał Ligi Mistrzów. Egipcjanin i Hiszpan z powodu kontuzji musieli zejść z boiska jeszcze przed przerwą. W ich oczach pojawiły się łzy.

[tag=36410]

Mohamed Salah[/tag] (najlepszy strzelec angielskiej drużyny w bieżącym sezonie) ucierpiał w boiskowym starciu z Sergio Ramosem. Po zderzeniu z hiszpańskim obrońcą Realu Madryt Egipcjanin złapał się za bark.

Chwilę później leżał już na murawie, zalany łzami. Nie mógł kontynuować gry i dalej pomagać Liverpoolowi w walce z Królewskimi. Napastnika zmienił Adam Lallana.

Kilka minut później podobny dramat, ale w drużynie z Madrytu, przeżył Dani Carvajal. Prawy obrońca Realu również z powodu kontuzji nie mógł kontynuować gry. Podobnie jak Salah opuszczał boisko ze łzami w oczach. Carvajala zmienił Nacho.

Na zdjęciu zapłakany Dani Carvajal (Real) opuszcza murawę w finale Ligi Mistrzów. Fot. Shaun Botterill/Getty Images

W bieżącej edycji Ligi Mistrzów Salah, a barwach Liverpoolu, wystąpił w 12 meczach. Strzelił 10 goli i pięć razy asystował. Z kolei Carvajal dla Realu zagrał w 7 pojedynkach Ligi Mistrzów. Bramki na strzelił, trzykrotnie asystował.

W finale Ligi Mistrzów w Kijowie Real Madryt wygrał z Liverpoolem 3:1. Bramki dla Królewskich zdobyli Karim Benzema i dwie Gareth Bale. Liverpool odpowiedział golem Sadio Mane.