Darko Jevtić uniknie przerwy, uraz nie jest poważny

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Jakub Piasecki / Na zdjęciu: Darko Jevtić (z prawej) oraz Jaroslav Mihalik (z lewej)

Darko Jevtić może odetchnąć. Kontuzja, której doznał w meczu z Pogonią Szczecin (2:0), nie jest poważna. Szwajcar prawdopodobnie uniknie przerwy.

Ze względu na problemy z kolanem 25-letni pomocnik nie mógł przebywać na boisku do ostatniego gwizdka sędziego i został zastąpiony przez Tymoteusza Klupsia.

Ostatecznie okazało się, że Darko Jevtić ma drobny uraz mięśniowy i we wtorek trenował indywidualnie. - Jeśli będzie się czuł dobrze, to w środę powinien dołączyć do drużyny i rozpocząć przygotowania do meczu z Koroną - wyjaśnił cytowany przez oficjalny serwis internetowy Kolejorza szef sztabu medycznego, prof. Krzysztof Pawlaczyk.

W pojedynku z Portowcami Szwajcar zdobył gola i asystował przy trafieniu Emira Dilavera. Jego absencja w Kielcach byłaby dużym osłabieniem dla zespołu Nenada Bjelicy.

Jaki będzie wynik meczu Korona Kielce - Lech Poznań?