Kibice Chelsea znaleźli winnego porażki. "Opuść nasz klub, nie chcemy cię"

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP/EPA / TIM KEETON  / Od lewej: Victor Moses, Marcos Alonso, Gary Cahill
PAP/EPA / TIM KEETON / Od lewej: Victor Moses, Marcos Alonso, Gary Cahill

- To fatalny piłkarz, jak on może u nas grać? - pytają zrozpaczeni kibice Chelsea FC po porażce z AS Romą (0:3). Zdaniem fanów winnym klęski jest 26-letni Marcos Alonso.

Piłkarze Chelsea FC w fatalnym stylu przegrali z AS Roma 0:3 w Lidze Mistrzów. Podopieczni Antonio Conte byli słabsi w każdym elemencie gry od włoskiego zespołu, który konsekwentnie punktował mistrzów Anglii.

Już w pierwszej minucie bramkę zdobył Stephan El Shaarawy, który jeszcze przed przerwą zdążył podwyższyć wynik. Końcowy rezultat ustalił uderzeniem z dystansu Diego Perotti.

Fani angielskiego zespołu są zdruzgotani porażką i stylem gry. Znaleźli już nawet winnego. Kibice "The Blues" za przegraną w największym stopniu obwiniają 26-letniego Marcosa Alonso.

W mediach społecznościowych pojawiło się sporo wpisów na jego temat. Fani domagają się odejścia hiszpańskiego pomocnika z drużyny. - Jest fatalny, jak może u nas grać? - zastanawiają się sympatycy londyńskiego klubu.