Złamany nos Łukasza Trałki. Pomocnikowi Lecha Poznań grozi przymusowa absencja

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP / 	PAP/Artur Reszko /
PAP / PAP/Artur Reszko /

Łukasz Trałka może nie zagrać w najbliższym meczu z Arką Gdynia. Doświadczony pomocnik Lecha Poznań ma złamany nos i lekarze walczą z czasem, by doprowadzić go do pełnej sprawności.

W pojedynku z Bruk-Bet-Termaliką Nieciecza (3:1) 33-latek opuścił boisko już w 22. minucie (został zastąpiony przez Abdula Aziza Tetteha). Obecnie nie wiadomo, czy zdąży wrócić do gry już w niedzielnym spotkaniu z ekipą z Trójmiasta.

- Trzeba pamiętać, że uraz nosa to też uraz głowy, a co za tym idzie wprowadzenie piłkarza do treningu i gry musi być robione w sposób stopniowy i rozsądny - powiedział dla oficjalnego serwisu Kolejorza klubowy lekarz, prof. Krzysztof Pawlaczyk.

Po meczu w Niecieczy na drobne kontuzje narzekali również Maciej Makuszewski i Christian Gytkjaer. Im przerwa najprawdopodobniej jednak nie grozi.

Spotkanie Lech Poznań - Arka Gdynia odbędzie się w niedzielę o godz. 15.30.

Czy w meczu z Arką Lech odniesie kolejne zwycięstwo?