Kasper Schmeichel ze złamaną ręką

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images /  /
Getty Images / /

Poważny cios dla Leicester City. Podstawowy bramkarz mistrzów Anglii Kasper Schmeichel doznał złamania ręki podczas środowego meczu Ligi Mistrzów z FC Kopenhaga (0:0). Duńczyk do treningów wróci najwcześniej za miesiąc.

Kasper Schmeichel doznał złamania ręki podczas pierwszej połowy meczu z FC Kopenhaga. W czwartek, po powrocie z Danii, czeka go wizyta u specjalisty. Przerwa od treningów potrwa minimum miesiąc.

Bramkarzowi Leicester City kontuzja przytrafiła się w najgorszym momencie. W środę mistrzowie Anglii zremisowali bezbramkowo z FC Kopenhaga, zostając pierwszym klubem w Lidze Mistrzów, który w czterech pierwszych kolejkach nie stracił gola.

Leicester jest liderem grupy G z 10 punktami na koncie. Bilans bramek "Lisów" to 5:0. Drugie miejsce z trzema punktami straty zajmuje Porto.