Prasa o meczu Lecha: Niesamowita, śnieżna bitwa Kolejorza

Tematem wiodącym polskiej prasy sportowej, jest czwartkowe spotkanie Lecha Poznań z Udinese Calcio w 1/16 finału Pucharu UEFA. "Magia Lecha" - tytułuje swój artykuł Przegląd Sportowy.

Przegląd Sportowy: Magia Lecha

10 minut po przerwie było już bardzo źle. Po samobójczym golu Arboledy Lech przegrywał 0:2. Kapitalna gra w końcówce i dwa gole pozwoliły zachować nam szanse na awans.

Gazeta Wyborcza: Lech Padł. Lech wstał

Znów pasjonujący spektakl lidera polskiej ligi. Piłkarze Lecha przegrywali z Udinese 0:2, ale na sześć minut przed końcem doprowadzili do remisu 2:2. Rewanż za tydzień.

Gazeta Wyborcza Poznań: Niesamowita, śnieżna bitwa Kolejorza

Trzeba było mieć w sobie wiele wiary, aby po dwóch nokautujących ciosach Udinese i wyniku 0:2 spodziewać się, że wszystko jeszcze się zmieni. A jednak Lech Poznań znów pokazał charakter. Wyrównał na 2:2 i sprawa awansu wciąż jest otwarta.

Rzeczpospolita: Uratowana nadzieja

Poznański zespół przegrywał już z Udinese 0:2. Dlatego cieszymy się z remisu, choć stawia on Lecha w bardzo trudnej sytuacji przed rewanżem, który odbędzie się za tydzień.

Polska - The Times: Lech w Poznaniu wywalczył remis

Piłkarze Lecha znów zaimponowali ambicją, zaangażowaniem i poświęceniem. Z włoskim Udinese walczyli wczoraj jak równy z równym.

Fakt: Lech był już w piekle, ale powrócił do gry

Piłkarze Lecha mówili przed meczem z Udinese, że brakuje im meczu o punkty. Wczoraj poznaniacy z każdą minutą meczu mocniej wybudzali się z zimowego snu. Dzięki temu wydobyli się z piekła, bo przegrywali już 0:2.

Super Express: Śnieżny dreszczowiec w Poznaniu!

Piłkarze Franciszka Smudy przyzwyczaili wszystkich do dreszczowców. Nie inaczej było w pierwszym spotkaniu 1/16 finału Pucharu UEFA z Udinese, kiedy przegrywając 0:2 Kolejorz potrafił podnieść się z kolan i doprowadził do remisu.