Sparingowo: Wyrównany mecz Miedzi Legnica z Zagłębiem Sosnowiec

II-ligowe Zagłębie Sosnowiec stoczyło wyrównany bój z Miedzią. Momentami podopieczni Mirosława Smyły mieli nawet przewagę, jednak ostatecznie musieli uznać wyższość rywali.

Początek pojedynku nie był najlepszy w wykonaniu Zagłębia. Miedź Legnica wykorzystała błędy indywidualne i po 30 minutach prowadziła 2:0. Pierwsza bramka padła po błędzie popełnionym przez bramkarza Wojciecha Fabisiaka, na listę strzelców wpisał się wtedy Marcin Garuch. [ad=rectangle] Już osiem minut później było 2:0, a to za sprawą uderzenia Tadasa Labukasa. Po takim ciosie sosnowiczanie rozkręcili się, po ładnej akcji w 37. minucie i perfekcyjnym prostopadłym podaniu Patryka Mularczyka, Łukasz Tumicz znalazł się sam na sam z bramkarzem i lewą nogą posłał piłkę do siatki. Kontaktowy gol okazał się ostatnim w tym spotkaniu. W drugiej połowie Zagłębie miało zdecydowaną przewagę w posiadaniu piłki, jednak przegrywało pojedynki w powietrzu, gdyż Miedź miała przewagę pod względem warunków fizycznych.

Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec 2:1 (2:1)

1:0 - Marcin Garuch (20') 2:0 - Tadas Labukas (28') 2:1 - Łukasz Tumicz (37')

Miedź Legnica:

I połowa: Smug - Bartczak, Midzierski, Lafrance, Woźniczka, Daniel, Kakoko, Garuch, Labukas, Łobodziński, Wasilewski.

II połowa: Budzyński - Cierpka, Mrowiec, Bartoszewicz, Księżniakiewicz, Wichłacz, Nowak (79' Midzierski), Feruga, Szczepaniak, Zatwarnicki, Labukas (61' Wasilewski).

Zagłębie Sosnowiec:

I połowa: Fabisiak - Farkas, Jarczyk, Markowski, Ninković, Matusiak, Szatan (Fonfara), Tylec, Mularczyk, Musiolik, Tumicz.

II połowa: Fabisiak - Sierczyński, Budek, Koprucki, Kutarba, Zalewski, Fonfara, Wrzesień, Dudek, Tylec (70' Musiolik), Arak.

Wszystkie mecze 2. ligi piłki nożnej w Pilot WP, pierwszej TV online w Polsce! (link sponsorowany) 2. liga piłki nożnej w jednym miejscu. Transmisje wszystkich meczów obejrzysz na żywo, online, gdziekolwiek będziesz w Pilot WP.

Rywalizację 18 drużyn o najlepsze miejsca w tabeli, a tym samym wszystkie mecze 34 kolejek do zobaczenia online na kanałach 2. liga piłki nożnej za pośrednictwem platformy streamingowej Pilot WP. Dodatkowo, dla wszystkich którzy chcą obejrzeć rozgrywki później, będzie przygotowana biblioteka VOD, z rozegranymi meczami. Wystarczy wykupić pakiet "2. liga piłki nożnej" w Pilot WP, a razem z nim dostęp do kanałów 2. liga piłki nożnej oraz VOD z meczami.

To tutaj toczy się prawdziwa gra! Sportowe emocje gwarantowane!