Jan Kocian: Zasłużyliśmy na trzy punkty

Zdjęcie okładkowe artykułu:  /
/

Po bardzo dobrym meczu, Lechia Gdańsk zremisowała z Ruchem Chorzów 3:3. Jan Kocian uważa, że jego drużyna była w niedzielę lepsza i bolało go to, że nie zdobyła trzech punktów.

Jan Kocian podkreślił, że jego zawodnicy w ostatnim czasie byli mocno eksploatowani. - Mam bardzo duży szacunek dla mojej drużyny. W tym tygodniu włożyli w mecze bardzo dużo wysiłku. Najpierw zagrali 120 minut z Metalistem Charków, a po trzech dniach musieli zmierzyć się z Lechią - powiedział słowacki trener Ruchu Chorzów.

[ad=rectangle]

Szkoleniowiec drużyny z Górnego Śląska uważa, że jego zespół był lepszy. - Przez 90 minut byliśmy lepszą drużyną - nie miał wątpliwości Kocian. - Mieliśmy więcej szans, zdobyliśmy trzy bramki i mieliśmy dwa słupki. Lechia poza bramkami nie stworzyła praktycznie żadnych sytuacji - dodał.

Chorzowski trener biorąc pod uwagę przebieg spotkania, liczył na trzy punkty. - Czasami jeden punkt na wyjeździe boli bardziej, niż przegrana. Moi zawodnicy rozegrali dwa bardzo dobre mecze w krótkim czasie i uważam, że zauważyliśmy na komplet punktów - zakończył Jan Kocian. [event_poll=28257]