Zobacz efektownego gola Kamila Grosickiego w meczu Stade Rennes (wideo)

Zdjęcie okładkowe artykułu:  /
/

Kamil Grosicki błysnął umiejętnościami technicznymi i zdobył gola w meczu swojej francuskiej drużyny. Zobacz, jak reprezentant Polski wpisał się na listę strzelców.

Przygotowujący się do sezonu w Ligue 1 podopieczni Philippe'a Montaniera zmierzyli się z beniaminkiem 2. Bundesligi 1. FC Heidenheim. Kamil Grosicki wyszedł w podstawowym składzie czarno-czerwonych i w 11. minucie doprowadził do wyrównania na 1:1. [ad=rectangle] 26-latek przeprowadził świetną akcję, mijając niczym juniorów dwóch rywali i oddając precyzyjny strzał nie do obrony dla bramkarza. Gol "Grosika" był z pewnością ozdobą towarzyskiego spotkania, które zakończyło się remisem 3:3.

W poprzednich meczach kontrolnych nasz rodak nie wpisywał się na listę strzelców, a Stade Rennes nie osiągało satysfakcjonujących wyników. Po porażce 0:2 z SM Caen i remisie 1:1 z Angers SCO uległo 0:1 Borussii M'gladbach. Przeciwko drużynie z Bundesligi Grosicki rozegrał 45 minut.

Gol Grosickiego od 00:40: [dailymotion=x21xpjt]