ME: ŁKS lepszy od Wisły

Bardzo ciekawe widowisko stworzyły drużyny ŁKS i Wisły, które zmierzyły się ze sobą w 12. kolejce Młodej Ekstraklasy. Gospodarze triumfowali 4:2, mimo że już od 3. minuty Biała Gwiazda prowadziła po golu Tomasza Dawidowskiego. Po zmianie stron drugie trafienie dla drużyny Tomasza Kulawika zaliczył Łukasz Chrzanowski. Bramki dla gospodarzy strzelili natomiast: Sebastian Przybyszewski, Kamil Bartosiewicz, Adrian Świątek i Tomasz Ostalczyk.

W ekipie z Łodzi udział w zawodach przedwcześnie zakończył Stefan Potocki, który mimo że pojawił się na boisku dopiero w 75. minucie, to zdążył złapać dwie żółte kartki.

ŁKS Łódź - Wisła Kraków 4:2 (1:1)

0:1 - Dawidowski 3'

1:1 - Przybyszewski 38'

2:1 - Bartosiewicz 49'

3:1 - Świątek 53'

3:2 - Chrzanowski 65'

4:2 - Ostalczyk 90+4'

ŁKS Łódź: Studziński - Przybyszewski, Kuklis, Rudziński (70' Jarmuda), Mordzakowski, Bendkowski (46' Bartosiewicz), Rosiak, Dyhdalewicz, Bełdziński, Ostalczyk, Świątek (75' Potocki).

Wisła Kraków: Cebanu - Jarosz, Rajfur, Darda, Krasnodębski, Kwiek, Zalewski, Rado (55' Szabat), Mączyński, Janik (55' Chrzanowski), Dawidowski (58' Batko).

Żółte kartki: Kuklis (ŁKS) oraz Rajfur, Krasnodębski, Zalewski (Wisła).

Czerwona kartka: Potocki /za drugą żółtą/ (ŁKS).