Rosja: Gol i czerwona kartka Jakuba Wawrzyniaka (wideo)

[tag=4139]Jakub Wawrzyniak[/tag] był główną postacią piątkowego meczu 22. kolejki rosyjskiej ekstraklasy, w którym Amkar Perm zagrał na wyjeździe z FK Rostów nad Donem (3:3).

Polski obrońca najpierw w 4. minucie dał swojej drużynie prowadzenie 1:0, pokonując bramkarza rywali strzałem z 14 metrów, a w 72. minucie przy stanie 3:1 wyleciał z boiska z dwiema żółtymi kartkami.

Zobacz bramkę Jakuba Wawrzyniaka w meczu z FK Rostów:

To pierwszy gol Wawrzyniaka w barwach Amkara. Po 90 minut w drużynie z Permu rozegrali Janusz Gol i Damian Zbozień.

FK Rostów - Amkar Perm 3:3 (1:2) 0:1 - Wawrzyniak 4' 1:1 - Kałaczow 18' 1:2 - Ogude 28' 1:3 - Kołomiejcew 49' 2:3 - Dziuba 89' 3:3 - Djakow 90'