Premier League: Kolejna wtopa Man Utd! Gdzie podążają Czerwone Diabły?

Manchester United znów srogo zawiódł swoich kibiców. Na Old Trafford przegrał z Newcastle United i była to już piąta porażka w Premier League.

Kilka zmian w składzie dokonał David Moyes. Po kontuzji wrócił Robin van Persie, ale nie mógł wystąpić z tego powodu Wayne Rooney. W podstawowym składzie zagrał Javier Hernandez, ale był zupełnie niewidoczny i nie zbawił Czerwonych Diabłów.

Te znów kompletnie rozczarowały. Grały słabo, bez błysku, a na dodatek sędzia im nie pomógł. Nie zauważył jak Vurnon Anita zagrał piłkę ręką we własnym polu karnym. To powinna być czerwona kartka oraz "jedenastka" dla mistrzów Anglii. Działo się to przy stanie 0:0, więc zupełnie ten mecz mógł wyglądać w kolejnych minutach.

Tymczasem kontrę wyprowadziły Sroki. Moussa Sissoko wygrał pojedynek z Evrą, płasko dośrodkował do Yohana Cabaye'a, który strzałem po ziemi pokonał Davida de Geę. Man Utd nie był w stanie zamknąć Newcastle na ich połowie, ani poważniej zagrozić bramce Tima Krula i przegrał po raz pierwszy od 41 lat na Old Trafford z Newcastle.

Man Utd - Newcastle 0:1 (0:0) 0:1 - Cabaye 61'

Które miejsce zajmie Man Utd na koniec sezonu?