El. LE: Zobacz, jak Adrian Mierzejewski trafił z przewrotki (wideo)

Przedniej urody bramkę w meczu eliminacji Ligi Europejskiej zdobył reprezentant Polski. Zobacz, jak pomocnik Trabzonsporu wpisał się na listę strzelców.

W pierwszym oficjalnym występie w tym sezonie Adrian Mierzejewski wystąpił jako ofensywny pomocnik i rozegrał 68 minut przeciwko zespołowi z Irlandii Północnej. Już w 10. minucie gracz Trabzonsporu strzałem z przewrotki wyprowadził swój zespół na prowadzenie, a pojedynek ostatecznie zakończył się wynikiem 4:2 dla Turków.

Trabzonspor - Derry City 4:2 (3:2) 1:0 - Mierzejewski 10' 2:0 - Paulo Henrique 15' 2:1 - McDaid 24' 2:2 - Kavanagh 32' 3:2 - Molloy (sam.) 39' 4:2 - Kacar 52'

W trzecim występie po raz trzeci w trwających eliminacjach Ligi Mistrzów gola zdobył Kamil Biliński. Piłkarz Żalgirisu Wilno przeprowadził indywidualną akcję na początku drugiej połowy meczu z Pjunikiem Erewań i zakończył ją precyzyjnym strzałem w długi róg.

Żalgiris Wilno - Pjunik Erewań 2:0 (0:0)

1:0 - Biliński 46' 2:0 - Leluga 66'