Puchar Włoch: Siena za burtą, Catania i Reggina w 1/8 finału

W meczach 4. rundy Pucharu Włoch zawiodła tylko AC Siena, która przegrała u siebie 0:2 z FC Empoli i już odpadła z TIM CUP. Zgodnie z przewidywaniami za to promocję do 1/8 finału wywalczyły zespoły Catanii Calcio, a także Regginy Calcio, które rozbiły swoich przeciwników po 4:0.

W derbach Toskanii aż do 75. minuty toczył się wyrównany bój, ale wówczas zawodnik Bianconerich - Grosso sfaulował rywala w polu karnym i zobaczył czerwoną kartkę. Z wykorzystaniem jedenastki natomiast problemów nie miał Lodi. Ten sam zawodnik już w doliczonym czasie gry podwyższył na 2:0 dla FC Empoli.

Popis gry dała Catania Calcio. Drużyna Rossaazzurra już do przerwy prowadziła z trzecioligową Padovą 2:0, a ostatecznie ograła rywala aż 4:0. Bohaterem meczu został zdobywca dwóch bramek - Morimoto.

Znakomitą partię rozegrała Reggina Calcio, która zaaplikowała słabo spisującemu się w tym sezonie klubowi Cagliari Calcio aż cztery bramki. Po dwa gole zdobyli Brienza oraz Ceravolo.