Hattrick Radosława Majewskiego w 23 minuty! Co za mecz Polaka!

Kapitalną formą strzelecką błysnął Radosław Majewski. Polski pomocnik zaliczył hattrick i potrzebował do tego ledwie 23 minut!

Strzelanie gracz Nottingham Forest rozpoczął w 21. minucie, by swoją passę kontynuować w 37. i 43. minucie. W sumie Reds wygrali 6:1, a ich rywalem we wtorkowy wieczór było Huddersfield Town.

Na boisku spędził pełne 90 minut i dla niego były to dopiero pierwsze bramki w sezonie! Co ciekawe, dla Majewskiego to drugi hattrick na angielskich boiskach. Pierwszy ustrzelił w marcu 2011 roku w pojedynku z Crystal Palace. W sumie zdobył w Wielkiej Brytanii 16 bramek.